Weekendowy plan transmisji sportowych w Canal+

PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejki Premier League, transmisji meczów WTA 1000 w Montrealu, 1. kolejki LaLiga Santander, 2. kolejki Ligue 1 Uber Eats, żużel to weekendowy plan transmisji sportowych w Canal+.

 

Plan transmisji 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy w CANAL+

piątek, 13 sierpnia

17:40 Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań, CANAL+SPORT komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

20:00 Super Piątek, CANAL+SPORT prowadzący: Daria Kabała-Malarz; gość: Andrzej Juskowiak

20:25 Stal Mielec – Wisła Kraków, CANAL+SPORT komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

sobota, 14 sierpnia

14:40 Piast Gliwice – Wisła Płock, CANAL+SPORT komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

17:10 Lechia Gdańsk – Cracovia, CANAL+SPORT komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

19:30 Warta Poznań – Legia Warszawa, CANAL+SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

22:00 Liga+, CANAL+SPORT prowadzący: Rafał Dębiński; goście: Radosław Majdan, Remigiusz Jezierski

niedziela, 15 sierpnia

14:40 Raków Częstochowa – Radomiak Radom, CANAL+SPORT komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

17:10 Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna, CANAL+SPORT komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Mielcarski

19:30 KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, CANAL+SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

22:00 Liga+Extra, CANAL+SPORT prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

Plan transmisji 1. kolejki Premier League w CANAL+

piątek, 13 sierpnia

20:55 Brentford – Arsenal, CANAL+ SPORT2 komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

sobota, 14 sierpnia

13:25 Manchester United – Leeds United, CANAL+ SPORT2 komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

15:55 Multi Premier League: Burnley – Brighton, Chelsea – Crystal Palace, Everton – Southampton, Leicester – Wolverhampton, Watford – Aston Villa, CANAL+ SPORT2 moderator: Krzysztof Marciniak

15:55 Leicester – Wolverhampton, CANAL+ online komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 Burnley – Brighton, CANAL+ online komentarz: Michał Kornacki

15:55 Watford – Aston Villa, CANAL+ online komentarz: Adrian Olek

15:55 Chelsea – Crystal Palace, CANAL+ PREMIUM komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

15:55 Everton – Southampton, CANAL+ NOW komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

18:25 Norwich City – Liverpool, CANAL+ SPORT2 komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny

niedziela, 15 sierpnia

14:55 Newcastle United – West Ham United, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

17:25 Tottenham Hotspur – Manchester City, CANAL+ SPORT2 komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

Plan transmisji meczów WTA 1000 w Montrealu

piątek, 13 sierpnia

18:00 Ćwierćfinał #1, CANAL+FAMILY i CANAL+ online komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

20:00 Ćwierćfinał #2, CANAL+FAMILY i CANAL+ online komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski

01:00 Ćwierćfinał #3, CANAL+SPORT i CANAL+ online komentarz: Michał Lewandowski, Maciej Zaręba

03:00 Ćwierćfinał #4, CANAL+SPORT i CANAL+ online komentarz: Michał Lewandowski, Maciej Zaręba

sobota, 14 sierpnia

19:00 Półfinał #1, CANAL+FAMILY i CANAL+ online komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski

00:00 Półfinał #2, CANAL+SPORT i CANAL+ online komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

niedziela, 15 sierpnia

19:30 Finał, CANAL+SPORT2 i CANAL+ online komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

Plan transmisji 1. kolejki LaLiga Santander w CANAL+

sobota, 14 sierpnia

19:25 Cadiz – Levante, CANAL+ NOW komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:55 Deportivo Alaves – Real Madryt, CANAL+ SPORT2 komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Jakub Kręcidło

niedziela, 15 sierpnia

17:25 Celta Vigo – Atletico Madryt, CANAL+ NOW, CANAL+ FAMILY komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski

22:10 Sevilla – Rayo Vallecano, CANAL+ SPORT2 komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło

Plan transmisji 2. kolejki Ligue 1 Uber Eats w CANAL+

piątek, 13 sierpnia

20:55 FC Lorient – AS Monaco, nSport+ komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

sobota, 14 sierpnia

16:55 Lille OSC – OGC Nice, nSport+ i CANAL+ FAMILY komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:55 Paris SG – RC Strasbourg, nSport+ komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

niedziela, 15 sierpnia

12:55 Angers SCO – Olympique Lyon, CANAL+ online

14:55 Stade Brest – Stade Rennes, CANAL+ online

20:40 Olympique Marsylia – Girondins Bordeaux, nSport+ komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

Plan transmisji żużla w CANAL+

sobota, 14 sierpnia

18:30 Speedway Grand Prix Szwecji, runda 7. w Malilli, CANAL+ PREMIUM

niedziela, 15 sierpnia

15:55 Orzeł Łódź – Aforti Start Gniezno, CANAL+ online

16:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów, nSport+

18:30 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, nSport+

Inne

niedziela, 15 sierpnia

10:00 Wysoki Pressing, CANAL+SPORT prowadząca: Daria Kabała-Malarz

23:00 Sport+, CANAL+SPORT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *