Cyfrowy PolsatWAŻNE

Wellbeing Network i FightBox HD na nowych pozycjach w CP

Kanały Wellbeing Network oraz FightBox HD, w dniu 15 października zmieniły pozycję w dekoderach Cyfrowego Polsatu.

 

 

 

 

Kanał Wellbeing Network został przeniesiony z pozycji 169 na pozycję 519, a kanał FightBox HD z pozycji 16 na pozycję 231.

Wellbeing Network to telewizja, której misją jest zmiana życia na lepsze. Prezentuje inspirujące historie zwykłych ludzi, którzy przeszli niezwykłe transformacje, a także fascynujące dokumenty o zdrowiu. Kanał dostarcza widzom niezbędnej wiedzy jednocześnie zapewniając im rozrywkę i motywując do wprowadzania zmian w swoim życiu.

W ramówce stacji znajdują się najnowsze dokumenty poruszające szeroko pojętą tematykę zdrowia, programy prezentujące historie ludzi, którzy podejmują wyzwania, by poprawić kondycję swojego organizmu oraz prowadzone przez światowej sławy ekspertów programy o tematyce medycznej.

FightBox – unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. To także boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników.

Kanał relacjonuje mistrzostwa czołowych lig i federacji z USA, Europy i Japonii. Dodatkowo emitowane są programy informacyjne prezentujące sylwetki i rankingi zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *