„Widelcem po mapie 2” w Kuchni+

Podróż kulinarna najczęściej przywodzi na myśl dalekie miejsca, orientalne potrawy i niespotykane smaki. Prowadzący drugiego sezonu programu „Widelcem po mapie” pokażą, że interesujące gastronomicznie mogą być także różne zakątki naszego kraju! Aleksander Baron i Damian Kordas tworzą nową mapę Polski – z najciekawszymi restauracjami, klimatycznymi lokalami i inspirującymi szefami kuchni. Premierowy odcinek już 21 czerwca o godzinie 22:30 tylko na antenie Kuchni+.

 

 

Dwójka prowadzących to dwie wyjątkowe osobowości:  Aleksander Baron – modny, perfekcyjny i kontrowersyjny szef kuchni oraz Damian Kordas – najmłodszy polski masterschef i vloger. Co tydzień, w każdym odcinku programu, kucharze odwiedzą nieznane miejsca i lokale, by wydobyć prawdziwe perły polskiej gastronomii.

Aleksander i Damian co tydzień na Facebooku Kuchni+ zadawali pytania internautom. Gdzie zjeść najlepszy kebab w mieście? Gdzie w Polsce podają najlepsze smażone śledzie? I − pozostając w temacie smażenia − kto robi najlepsze pączki w naszym kraju? Kucharze zwiedzą restauracje serwujące sushi, klasyczny żurek i kultowego schabowego. Sprawdzą polecane miejsca i zarekomendują je  w odcinkach swojego programu.

Premierowe odcinki „Widelcem po mapie 2” emitowane będą od czwartku, 21 czerwca o godz. 22:30, tylko na antenie Kuchni+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *