BadaniaMediaTVP

Widzowie licznie oglądają programy TVP1 i TVP2

W środę, 26 kwietnia liderem anten była TVP2 z udziałami na poziomie 8,7%. Na drugim miejscu w rankingu wszystkich anten znalazła się TVP1 z udziałem dziennym 7,9%. W TOP10 programów TVP na pierwszym miejscu znalazł się kolejny odcinek serialu „Na dobre i na złe”. „Pytanie na Śniadanie” wygrywa z konkurencją.

 

W środę, 26 kwietnia w TOP10 programów dnia znalazło się 5 tytułów emitowanych w TVP. Najwięcej widzów, bo 2 mln (udziały 16,5%) oglądało kolejny odcinek serialu „Na dobre i na złe”. Serial był liderem programów w swoim paśmie.

Poranny program „Pytanie na śniadanie” po raz kolejny wygrał wczoraj z konkurencją, zarówno w grupie wszystkich widzów (z widownią 480 tys., udział 11,6%), jak i w grupie komercyjnej 16-59 (widownia 203 tys., udział 10,4%)

Drugi w tym roku Wielki Test, „Wielki Test o wodzie” w wieczornym paśmie Jedynki obejrzało 470 tys. widzów, przy udziale 4,0%. Program prowadzili Sylwia Dekert i Maciej Kurzajewski. Zwycięzcami odcinka zostali Sylwia Nowiczewska i Rafał Szałajko.


Dane: Nielsen Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *