Widzowie wybierają poranki z „Pytaniem na Śniadanie” TVP2

W sobotę 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach 10,4%) od 7 stycznia 2017 (prawie 620 tys. widzów, udz. 11,6). W poprzednim tygodniu (15 – 18 stycznia br.) każdego dnia „Pytanie na Śniadanie” bezapelacyjnie wygrywało z konkurencją. Średnia widownia i udziały programu wyniosły wówczas ponad 517 tys. widzów przy udziałach 11,36 %, co zapewniło antenie pozycję lidera pasma.

Systematycznie, od sierpnia 2017, z miesiąca na miesiąc, wzrasta średnia oglądalność „Pytania na Śniadanie”. Porównując okres 1 - 21 stycznia 2017 do 1 – 21 stycznia 2018 zaobserwowano wzrost udziałów o 12 %. Ponadto ostatni kwartał poprzedniego roku (październik – grudzień 2017) przyniósł programowi więcej widzów w grupie wiekowej 35-44 lata, co odmłodziło widownię audycji.

Sobotnie wydanie porannego programu śniadaniowego Dwójki poprowadził niesamowity duet Marzena Rogalska i Tomasz Kammel. W programie gośćmi byli m.in. Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu, Lanberry oraz Artur Żmijewski, który opowiadał o swoim najnowszym filmie, czarnej komedii ze szczyptą refleksji „Atak paniki”, w której gra główną rolę. Ponadto poruszono temat zazdrości o przeszłość partnera czyli dlaczego nie warto pytać o swe poprzedniczki, czy jak zachować piękną twarz do późnej starości. Na scenie „Pytania na Śniadanie”, z piosenką Rihanny „Halo” wystąpiła niezwykła 13 – letnia Roksana Węgiel, uczestniczka The Voice Kids, która na „Przesłuchaniach w ciemno” wzruszyła widzów do łez. Na czacie na pytania internautów odpowiadali Izabella Krzan i Rafał Brzozowski.

„Pytanie na Śniadanie” to magazyn poradnikowy TVP2. Stałymi parami prowadzących są: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Monika Zamachowska i Michał Olszański, Joanna Racewicz i Łukasz Nowicki, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Marzena Kawa i Robert El Gendy oraz Aleksandra Kostka i Tomasz Tylicki. W programie poruszane są sprawy życia codziennego. W każdym odcinku omawianych jest kilka tematów z różnych sfer życia. Pomagają w tym zaproszeni goście oraz specjaliści z różnych dziedzin. Stałymi punktami są kącik kulinarny, prognoza pogody oraz występy muzyczne.

„Pytanie na Śniadanie” – codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godz. 8:00 w TVP2 Więcej o programie na www.pytanienasniadanie.tvp.pl

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.