Wieczór wyborczy Wirtualnej Polski

Emisja wieczoru wyborczego rozpocznie się 26 maja o godz. 20:55 w Telewizji WP oraz na Stronie Głównej WP. Reporterzy na żywo zrelacjonują wydarzenia w sztabach, w studiu WP wystąpią komentatorzy. WP została także partnerem Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych.

 

 

Wieczór wyborczy w Telewizji WP potrwa 45 min, w internecie dodatkową godzinę. Jego prowadzącymi są Tomasz Machała i Marek Kacprzak. W programie gośćmi będą przedstawiciele najważniejszych sztabów wyborczych. Jako komentatorzy wystąpią publicyści, eksperci ds. polityki zagranicznej oraz politolodzy. W trakcie programu zaplanowano również łączenia na żywo z reporterami, którzy zrelacjonują wydarzenia bezpośrednio ze sztabów.

Na poniedziałek, 27 maja, redakcja WP zaplanowała powyborczy poranek, w którym połączy programy „Tłit” oraz „Money. To się liczy”. Emisja rozpocznie się o godz. 8:30 i będzie dostępna na Stronie Głównej WP. Gośćmi programu będą kandydaci, którzy zdobyli mandaty oraz komentatorzy. Prowadzącymi są Marek Kacprzak oraz Mikołaj Kunica.

Wirtualna Polska została jednocześnie wyłącznym partnerem internetowym Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych. Na stronach WP dostępna jest ankieta, dzięki której czytelnicy mogą sprawdzić swoje preferencje wyborcze. To internetowe narzędzie, które wymaga od użytkownika odpowiedzi na 24 stwierdzenia dotyczące kwestii politycznych, społecznych i ekonomicznych.

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego WP. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP SportoweFakty, WP Komórkomania, dobreprogramy, pudelek.pl. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w kwietniu 2019 roku z produktów internetowych WP korzystało 21,8 mln realnych użytkowników. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie NC+ oraz w najlepszych sieciach kablowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *