„Wieczór z Robertem De Niro” w TV Puls

W niedzielę 10 lutego TV Puls zaprasza na wieczór z jednym z najlepszych amerykańskich aktorów, dwukrotnym zdobywcą Oscara® – Robertem De Niro.

 

Wieczór w TV Puls rozpocznie o 20:00 film „Kamienne pięści”, w którym Robert De Niro wcielił się w legendarnego trenera największych gwiazd boksu, Raya Arcela. Będzie to premiera w telewizji ogólnodostępnej.

Następnie, o 22:25 TV Puls pokaże film sensacyjny „Człowiek mafii” z Robertem De Niro w roli szefa kasyna.

Wielkie emocje, gwiazdorska obsada i inspirująca historia jednego z najlepszych pięściarzy wszech czasów. TV Puls zaprasza na „Kamienne pięści” – film, który zabiera widza w świat boksu, przywołując postać panamskiego zawodnika Roberto Durana (Edgar Ramirez). Ogromny talent, twardy charakter, nieustępliwość zapewniły Duranowi drogę na szczyt. Przełomem w karierze była walka z mistrzem świata WBC Sugar Rayem Leonardem (Usher Raymond). Roberta Durana trenowała legenda boksu – Ray Arcel, w którego wcielił się Robert De Niro, tworząc jedną z ciekawszych ról w swoim dorobku na przestrzeni ostatnich lat. Aktorski duet Edgar Ramirez – Robert De Niro sugestywnie oddaje relację między bokserem a jego mentorem: spotkanie doświadczonego trenera i młodego zawodnika zmieniło życie obu mężczyzn.

W filmie doskonałe role stworzyli również Ellen Barkin jako żona Raya Arcela oraz John Turturro w roli gangstera.

W drugiej części wieczoru TV Puls zaprasza na film sensacyjny „Człowiek mafii”. Akcja rozrywa się w kasynie – tu rządzi Frank Pope (Robert De Niro), a jednym z jego krupierów jest Luke Vaughn (Jeffrey Dean Morgan). Kiedy córka Vaughna zapada na ciężką chorobę, mężczyzna wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na jej leczenie. Gdy Pope odmawia mu pożyczki, Vaughn decyduje się obrabować jego kasyno. Skok się udaje, a łupem Vaughna i jego kompanów padają 3 miliony dolarów. W trakcie ucieczki nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem i mężczyźni porywają miejski autobus. Rozpoczyna się szalony wyścig z czasem, policją i mafią.

Wieczór z Robertem De Niro w TV Puls:

niedziela, 10 lutego

  • 20:00 – „Kamienne pięści”, premiera w telewizji ogólnodostępnej
  • 22:25 – „Człowiek mafii”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *