MediaZapowiedzi TV

Wieczory filmowe w Nowa TV

Każdy fan dobrego kina znajdzie na naszej antenie coś dla siebie. Nowa TV zaprasza na najlepsze kino akcji, komedie, filmy obyczajowe i thrillery. Wieczorne kino filmowe codziennie o godz. 20:00 w Nowa TV.

 

„Prawo Bronxu” to historia 9-letniego chłopca Calogera Anello (Lillo Brancato), który godzinami wysiaduje na schodach swego domu, obserwując szefa miejscowej mafii, Sonny’ego (Chazz Palminteri). Pewnego dnia, chłopiec jest świadkiem morderstwa. Wiedząc, że sprawcą zbrodni jest znajomy mafioso, nie zdradza prawdy policji. Wdzięczny Sonny stopniowo wprowadza chłopaka w krąg swoich podejrzanych interesów. Czy Calogero odnajdzie się w nowej roli?

Emisja 19 marca o godz. 20:00 w NOWA TV

„AWOL-72” to pełen akcji thriller, opowiadający o mrocznym świecie rozgrywek między służbami specjalnymi i niebezpiecznymi przestępcami. Conrad Miller (Luke Goss) to dezerter z szeregów Marines. Posiada tajne, strategiczne informacje, dotyczące wojska. Wielu chciałoby poznać pilnie strzeżone rządowe tajemnice, dlatego rozpoczyna się morderczy pościg za Millerem, w którym uczestniczą rosyjskie służby specjalne, amerykańska policja i niebezpieczny zabójca. Jednak to nie pościg, ale romans z piękną Mikshail Breshnev (Heather Roop) wprowadza go w największe kłopoty. Kobieta okazuje się rosyjskim szpiegiem, który znika bez słowa.

Emisja 23 marca o godz. 20:00 w NOWA TV

„Najwyższy wyrok” opowiada o dwóch byłych żołnierzach, którzy niespodziewanie dostają zlecenie, aby eskortować więźniów z zakładu karnego. Początkowo wszystko przebiega bez zarzutu i wygląda na to, że misja szybko zakończy się sukcesem. Gdy Manning (Steve Austin) świętuje w barze zamknięcie kolejnej operacji, Steele’a (Steven Seagal) zaskakuje przybycie dwóch skazanych – Samanthy (Steph Song) i Charlotte (Aliyah O’Brien). Nim udaje mu się wyjaśnić tę sprawę, zakład zostaje zaatakowany przez grupę znakomicie wyszkolonych najemników pod wodzą Chrisa Blake’a (Michael Paré). Czy atak na więzienie jest elementem intrygi sięgającej znacznie dalej niż więzienne mury?

Emisja 25 marca o godz. 20:00 w NOWA TV

„Król Kalifornii” to fabularny debiut reżyserski i scenariuszowy Mike’a Cahilla. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, kiedy 16-letnia Miranda (Evan Rachel Wood) zostaje zmuszona do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Rzuca szkołę i zaczyna swoją pierwszą, poważną pracę. Pewnego dnia jej uporządkowany świat zostaje wywrócony do góry nogami. Po dwóch latach przebywania w zakładzie psychiatrycznym, w domu Mirandy zjawia się jej ojciec Charlie (Michael Douglas). Dziewczyna bardzo szybko przekonuje się, że stan rodzica nie uległ polepszeniu. Mężczyzna wciąż jest niestabilny emocjonalnie i tkwi w świecie iluzji. Aktualnie całkowicie pochłania go obsesyjna myśl o odnalezieniu skarbu, który przed wiekami został rzekomo ukryty w okolicy przez Hiszpanów. Dzięki wykrywaczowi metalu, lekturze starych ksiąg i studiowaniu mapy, Charlie nabiera pewności, że to czego szuka znajduje się w miejscu, gdzie dziś stoi supermarket. Przekonuje sceptycznie nastawioną do dziwactw ojca Mirandę, aby zatrudniła się w sklepie…

Emisja 27 marca o godz. 20:00 w NOWA TV

„Patrol” to film w reżyserii byłego żołnierza, Toma Petcha. Brytyjski oddział patroluje wyjątkowo niebezpieczną prowincję Helmand. W pewnej chwili zostaje ostrzelany przez talibów. Żołnierze dostają się w pułapkę. Odcięci od świata, muszą stawić czoło nieprzyjacielowi. Mają jednak niewystarczającą ilość amunicji i doskwiera im zmęczenie. W miarę upływu czasu zaczynają wątpić w sens swojej misji.

Emisja 30 marca o godz. 20:00 w NOWA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *