Wiedźmin: Pogromca Potworów już dostępny! (wideo)

Studio Spokko, będące częścią rodziny CD PROJEKT, z okazji premiery swojej mobilnej gry AR Wiedźmin: Pogromca Potworów zaprasza wszystkich w podróż po wiedźmińskim szlaku.

 

Wiedźmin: Pogromca Potworów to zupełnie nowa gra osadzona w uniwersum Wiedźmina stworzona i wydana przez studio Spokko. Graczom przyjdzie się w niej wcielić w rolę świeżo upieczonych adeptów wiedźmińskiego fachu w świecie mrocznego fantasy, do którego mogą teraz wkroczyć przy pomocy smartfona. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych funkcji technologii rozszerzonej rzeczywistości, a także usługi umożliwiającej ustalenie aktualnej lokalizacji i pory dnia, gracze będą mogli jak nigdy dotąd stanąć do walki z ponad setką potworów z wiedźmińskiego świata, zarówno starych, jak i nowych. Tytuł jest dostępny za darmo na iOS i Androida.

 

 

Wszystkie osoby, korzystające z iOS i Android, które do godziny 23:59 w dniu 28 lipca zalogują się do gry, znajdą w swoim ekwipunku idealny prezent na start ich wiedźmińskiej kariery: Stalowy miecz z Kaer Morhen, zwiększający o 10% liczbę Punktów Doświadczenia za zabicie potwora!

Pobierz grę za darmo

Wiedźmin: Pogromca Potworów jest dostępny za darmo w Apple App Store i Google Play. Więcej informacji o grze znajduje się na oficjalnej stronie oraz Facebooku i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *