Internet & Gry - Reklama

Wiedźmin zapoluje na potwory w grze Monster Hunter: World

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, we współpracy z firmą Capcom, ogłaszają współpracę, w ramach której w Monster Hunter: World już wkrótce pojawi się zawartość inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon.

 

Dodatkowa zawartość oferować będzie rozgrywkę łączącą mechaniki znane z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz systemy Monster Hunter: World. Wcielając się w postać profesjonalnego łowcy potworów Geralta z Rivii, gracze wezmą udział w serii fabularnych zadań. W ich trakcie zmierzą się z szeregiem krwiożerczych potworów, zarówno tych znanych fanom serii Monster Hunter, jak również zupełnie nowych, inspirowanych wiedźmińskim uniwersum.

Zobacz zwiastun 

Geralt słynie z mistrzowskiej sprawności w posługiwaniu się mieczem, magią bojową i ekwipunkiem do zabijania potworów. Jako wiedźmin posiada również nadludzką siłę i refleks. Wszystko to gracze będą mogli wykorzystać grając Białym Wilkiem w Monster Hunter: World.

Dodatkowa zawartość Monster Hunter: World inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One na początku 2019 roku. Wydana zostanie w formie darmowej aktualizacji do gry. Na PC aktualizacja ukaże się w późniejszym terminie. Więcej informacji zostanie udostępnione bliżej premiery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *