DVB-TMediaZapowiedzi TV

Wielka Jubileuszowa Loteria Puls 2! Do wygrania ponad 100 000 złotych! (wideo)

W niedzielę 17 lipca, w dniu 10. urodzin kanału PULS 2, wystartowała na antenie PULS 2 Wielka Jubileuszowa Loteria! Pula nagród wynosi ponad 100 000 złotych! Akcję promuje Andrzej Młynarczyk, uwielbiany przez Widzów aktor z serialu „Dzielnica strachu”, emitowanego na PULS 2.

 

Zapowiada się znakomita zabawa, która będzie trwać aż 3 miesiące! Każdy ma szansę na wygranie atrakcyjnych, wartościowych nagród pieniężnych! Aby wziąć udział w Wielkiej Jubileuszowej Loterii PULS 2, należy zbierać specjalne kody. Jeden kod to jedna szansa na wygraną.

Kody można otrzymać, wysyłając SMS o treści PULS2 pod numer 73900 (koszt 1 SMS to 3,69 zł brutto) lub rejestrując się na puls2.pl.

Swoje szanse można zwiększyć, oglądając codziennie o 20.00 PULS 2, gdzie na ekranie będą pojawiać się specjalne hasła umożliwiające zwiększenie szans na wygraną. Losowania odbywają się codziennie po godzinie 16.00.

Szczegóły oraz regulamin Wielkiej Jubileuszowej Loterii PULS 2 na www.puls2.pl.

Organizatorem loterii jest spółka Euroloterie Sp. z o.o.

 

 

Od marca 2020 roku PULS 2 zaprasza na codzienne, wielogodzinne pasmo Puls Kids z najlepszymi, najbardziej jakościowymi i co najważniejsze – bezpiecznymi – animacjami od wiodących producentów i dystrybutorów. Od premiery Puls Kids, kanał Puls 2 jest niezmiennie liderem wśród dzieci z wynikiem 29,5% w naziemnej telewizji cyfrowej* oraz 12% udziału w widowni dziecięcej**.

Ambasadorem Puls Kids jest Jeżyk, którego wraz z jego przyjaciółką Sprężynką można spotkać na antenie Puls 2 w serii zabawnych krótkich form animowanych. Dzieci mogą się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną: w sklepach dostępna jest pluszowa maskotka Jeżyka oraz seria książeczek i kolorowanek dla najmłodszych o przygodach Jeżyka i zabawnej Sprężynki. Pod koniec roku pojawi się na rynku gra planszowa i puzzle, a na antenie PULS 2 animowany serial, którego bohaterem będzie Jeżyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *