Wielka majówka z Radiem Pogoda

Długi weekend z Radiem Pogoda będzie zdrowy i na pewno dobrze zorganizowany – pomogą w tym specjalne audycje, które zespół stacji przygotował na majówkę.
 

 
1 maja br. w ramówce Radia Pogoda pojawi się specjalna audycja, w której trenerka fitness Mariola Bojarska-Ferenc podpowie, jak dbać o kondycję. Co zrobić, żeby namówić rodzinę do wspólnej aktywności? Jak gotować, żeby było zdrowo, ale i smacznie? – odpowiedzi na te i inne pytania będzie można usłyszeć w godz od 10:00 do 14:00
Tego samego dnia Radio Pogoda przypomni także słuchaczom, co się śpiewało na pochodach pierwszomajowych. W programie „Z pieśnią na ustach”, nadawanym w godz od 14:00 – 18:00, pojawią się przeboje, bez których nie mogło się obyć żadne socjalistyczne święto – wszystko z przymrużeniem oka poprowadzi Łukasz Szaciłowski.
Jak zorganizować majówkowe przyjęcie? Co i jak podać na grillu, żeby było oryginalnie i elegancko? Czym zaskoczyć majówkowych gości? – O tym opowie 3 maja br. w godz. od 10:00 do 14:00 Ula Chincz. Prezenterka prowadzi na YouTube kanał z poradami lifestylowe’owymi i chętnie się nimi podzieli ze słuchaczami Radiu Pogoda.
Oprócz specjalnych, majówkowych programów Radio Pogoda zaprosi wszystkich do słuchania także utworów sprzed lat oraz ponadczasowej muzycznej klasyki.
Więcej informacji o ramówce stacji na długi weekend majowy można będzie znaleźć na Radiopogoda.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *