Wielka premiera „Ben 10 kontra wszechświat: Film” już 10 października na Cartoon Network!

Film o kolejnych przygodach Ben 10 będzie miał swoją wielką, telewizyjną premierę! Tym razem chłopiec z pomocą kuzynki Gwen i dziadka Maxa podbije galaktykę. Widzowie zobaczą również ulepszone transformacje obcych, trzymającą w napięciu kosmiczną rywalizację oraz pokaz mocy. Bohater ponownie podejmie heroiczną walkę, by uratować świat! Emisja w sobotę 10 października o 12:00 na antenie Cartoon Network!

 

Pełen fascynujących przygód film skupi się na wydarzeniach z przeszłości bohatera, które powracają ze zdwojoną mocą, doprowadzając do wielu nieszczęśliwych wypadków na całej Ziemi. Ben zmuszony jest podjąć heroiczną walkę i udać się w międzygalaktyczną podróż. W międzyczasie kuzynka Gwen i dziadek Max współpracując z Kevinem połączą swoje siły, by bronić planetę pod nieobecność chłopca. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Młody Tennyson będzie musiał sprostać kolejnym kosmicznym wyzwaniom. Chłopiec postara się znaleźć sposób, na to jak bezpiecznie wrócić na Ziemię, by pomóc ją uratować!

Oprócz emocjonujących momentów, które dostarczą masy wrażeń, widzowie ujrzą po raz pierwszy nowe ulepszenia obcych. Miotacz ognia, zwiększone fale uderzeniowe czy błyskawiczny wyrzut pocisków w głąb kosmosu to tylko niektóre z dostępnych mocy. Nowoczesne zbroje posiadając zupełnie inne, potężniejsze siły, pomogą bohaterowi opanować trudną sytuację, stawiając opór nawet najgorszym złoczyńcom w galaktyce!

Premiera „Ben 10 kontra wszechświat: Film” odbędzie się w sobotę 10 października o 12:00 na antenie Cartoon Network

Powtórka w dniu premiery o 20:50 oraz w niedzielę 18 października o 12:00 oraz 20:50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *