Internet & Gry - Reklama

Wielkanoc na Gazeta.pl z cyklem „Piekło, Czyściec, Niebo”

Motyw odrodzenia i pozytywnej przemiany to temat przewodni cyklu redakcyjnego „Piekło, Czyściec, Niebo” – jednej z wielkanocnych propozycji Gazeta.pl. W czasie świąt redakcja portalu przedstawi bohaterów, których życiowe historie dają nadzieję w trudnych czasach i inspirują do wprowadzania zmian we własnym życiu.

 

 

 

 

 

Począwszy od piątku, 10 kwietnia br. Gazeta.pl będzie publikowała inspirowany świętami wielkanocnymi cykl „Piekło, Czyściec, Niebo”. Zaprezentuje w nim niezwykłe historie trzech osób – transpłciowej pisarki Kingi Kosińskiej, chorążego i weterana z Afganistanu Przemysława Wójtowicza oraz psychoterapeuty Roberta Rutkowskiego, który w przeszłości zmagał się z uzależnieniem od heroiny.
– Nasi rozmówcy przeżyli metaforyczne piekło, przeszli przez umowny czyściec, aż w końcu dotarli do “nieba”, czyli punktu, który, choć wciąż stawia wyzwania, pozwala na zamknięcie poprzedniego rozdziału. Chcemy, by doświadczenia naszych bohaterów stanowiły dla czytelników nie tylko nadzieję, ale i inspirację do wprowadzania zmian w swoim życiu zapowiada redakcja portalu.
W Wielki Piątek, w 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej redakcja przypomni m.in. ostatnie spotkanie organizowane przez Marię Kaczyńską w Pałacu Prezydenckim. W tekście prezydentową będą wspominać m.in. m.in. Józef Husarz, wiceprezes stowarzyszenia „Wspólne korzenie” czy Zbigniew Wojciechowski, wicemarszałek województwa lubelskiego, którzy uczestniczyli w tym spotkaniu. Na stronie głównej Gazeta.pl pojawią się także świąteczne przepisy na tradycyjne potrawy i podpowiedzi od znanych kucharzy i gwiazd przygotowane przez zespół Haps.pl, a także wywiady Grzegorza Sroczyńskiego oraz treści z cyklu psychologicznego.

Dodatkowo w okresie wielkanocnym Gazeta.pl będzie pomagała swoim czytelnikom jak najlepiej przeżyć święta w tegorocznych, wyjątkowych warunkach. W tekstach publikowanych na portalu redakcja będzie namawiać wszystkich do pozostania w domu, informować, dlaczego wciąż ważne jest stosowanie się do obostrzeń oraz przedstawiać zalecenia obowiązujące w czasie Wielkanocy w formie pytań i odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *