MediaSieci kablowe

Wielkanoc w Netia VOD

Wszystkie znaki na niebie i w prognozach wskazują, że pogoda w okresie wielkanocnym będzie sprzyjać spędzaniu czasu raczej w domowym zaciszu. Dlatego dla tych, którzy nie przepadają za skakaniem po kanałach (a mamy ich ponad 200), w serwisie Netia VOD przygotowaliśmy pakiet filmów, który zadowoli najbardziej wymagających widzów.

 

 

 

Od dziś (29 marca) do 4 kwietnia br, w Netia VOD obejrzycie m.in. kilkanaście filmów z wielkanocnego pakietu promocyjnego. Do wyboru są m.in. propozycje dla najmłodszych, przygodowe, komedie romantyczne, a nawet horrory, dla tych, którym w święta brakuje emocji. Ceny zaczynają się od 4,99 zł. Poniżej przedstawiamy krótkie opisy niektórych filmów z wielkanocnego pakietu.
 

„Zając Max ratuje Wielkanoc”

Idealna propozycja dla fanów animacji. Zajączek Max marzy o sławie i dołączeniu do lokalnego gangu. Aby zaimponować kolegom postanawia wykonać trudną sztuczkę kaskaderską, która kończy się niepowodzeniem. Max rozbija się w Wielkanocnej Krainie. Zanim wróci do domu będzie musiał stawić czoła podstępnym lisom.

 „Misiek w Nowym Jorku”

Filmowy niedźwiedź polarny otrzymuje niezwykle ważne zadanie – musi wyruszyć do Nowego Jorku, aby zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka przyjaciół – lemingów. Czy uda im się z powodzeniem wykonać zadanie?

„Wilk w owczej skórze”

To kolejna propozycja dla najmłodszych. Wilk, następca wodza stada jest typowym lekkoduchem. Interesuje go dobra zabawa, pościgi za owcami oraz wylegiwanie się na słońcu. Pewnego dnia za sprawą niefortunnego zaklęcia budzi się w… owczej skórze! Żeby wrócić do wygodnego życia musi sprostać trudnym wyzwaniom.

„Porady na zdrady”

Kalina, która została zdradzona w dniu swojego ślubu oraz jej przyjaciółka Fredka rozkręcają nietypowy biznes – testują na zlecenie męską wierność. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Kalina, która uwodzi Macieja, zakochuje się w nim.

 „Sanatorium strachu”

Coś dla miłośników kina grozy. Czworo pracowników przyjeżdża do opuszczonego sanatorium, aby oczyścić je z niebezpiecznych substancji chemicznych. Zgadnijcie, co dalej? Tak! Budynek skrywa mroczne tajemnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *