MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Wielkanoc w Polsat Café

W ofercie stacji między innymi filmowe hity oraz premierowe odcinki znanych produkcji, na które czekali widzowie Polsat Café. W świątecznym okresie na antenie między innymi komedie romantyczne „Kochaj!” i „Bezsenność w Seattle”. Na „Śluby gwiazd” i „Suknie marzeń” zaprasza Izabela Janachowska. Gości w studiach programów „Demakijaż” i „W bliskim planie” przepytają z kolei Krzysztof Ibisz i Alicja Resich.

 

WIELKI PIĄTEK, 15 KWIETNIA 2022 r.

„Randka z nieznajomym”godz. 21:00

W każdym odcinku występuje czworo singli, którzy spotkają się na randce w ciemno. Zostają poddani metamorfozie, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera. Randce towarzyszą stres, niepewność, zalotne uśmiechy, zabawne niezręczności, iskra prawdziwej namiętności, a czasem też rozczarowanie.

WIELKA SOBOTA, 16 KWIETNIA 2022 r.

„Kochaj!”godz. 11:00

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce ma wyjść za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski). Mężczyzna wydaje się idealnym kandydatem, jednak przyszła panna młoda zaczyna mieć coraz większe wątpliwości. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Sawa spotyka przystojnego aktora Krzysztofa (Michał Czernecki). Tymczasem przyjaciółki kobiety – Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), Weronika (Magda Lamparska) i Oliwia (Aleksandra Popławska) – organizują jej wieczór panieński. W umówionym miejscu brakuje jedynie Sawy.

„Zdrady” godz. 20:00

Nowy odcinek także w Niedzielę Wielkanocną – godz. 20:00

Szok, niedowierzanie, ból i złość to uczucia dobrze znane bohaterom serialu paradokumentalnego „Zdrady”. W nowym sezonie detektyw wraz z grupą śledczych zmagają się nie tylko z przebiegłością podejrzewanych o zdradę żon i mężów, ale także z poważnymi przeciwnościami losu. Nie wszystkie śledztwa przynoszą spodziewane efekty, a są też takie, po których to sam Petrov musi szukać wsparcia psychologicznego.

„Śluby gwiazd”godz. 21:00

Prywatne ceremonie, czy medialne widowiska? Skrupulatne przygotowania, czy spontaniczne imprezy? Oświadczyny, wybór kreacji, zaskakujące sytuacje – o tym wszystkim największe polskie gwiazdy show-biznesu opowiadają z najdrobniejszymi szczegółami najbardziej znanej specjalistce od tematyki ślubnej – Izabeli Janachowskiej. Pokazują też prywatne zdjęcia oraz nagrania. W tym sezonie o swoich przygotowaniach do ślubu opowiadają Robert Janowski, Krzysztof Rutkowski, Lara Gessler, Marianna Gierszewskiej, Beata Tadla, Krzysztof Ibisz i Barbara Kurdej-Szatan

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”godz. 21:30

Dla każdej panny młodej wybór sukni ślubnej to najważniejsza decyzja, do której bardzo długo się przygotowuje. Śledzi modowe trendy, podpatruje przyjaciółki i myszkuje w sklepach, bo wie, że to niezapomniany dzień, a ona ma wyglądać zjawiskowo. Jak się jednak zdecydować, gdy na rynku mody ślubnej jest tak wiele kreacji, a każda jest piękna? W wyborze może pomóc specjalistka od tematyki ślubnej – Izabela Janachowska. Prowadząca bierze pod uwagę preferencje panny młodej oraz budżet. Doradza, a gdy jest taka potrzeba, próbuje przekonać do wyboru tej jedynej sukni tak, aby odzwierciedlała osobowość kobiety, ale i pasowała do charakteru planowanego ślubu.

NIEDZIELA WIELKANOCNA, 17 KWIETNIA 2022 r.

„Demakijaż”godz. 15:00

Zaproszeni goście opowiadają o życiu, sukcesach, upadkach oraz o tym, czego nie zobaczymy w mediach. W niezwykle szczerych rozmowach odkryją swoje tajemnice i podzielą się swoimi przemyśleniami. W Niedzielę Wielkanocną rodzinny duet. Krzysztof Ibisz rozmawia z Krzysztofem Cugowskiem i jego synem, Chrisem.

„W bliskim planie” godz. 16:00

Wyjątkowy program prowadzony przez Alicję Resich – popularną prezenterkę i publicystkę, niekwestionowaną ikonę dziennikarstwa polskiego, autorkę takich hitów jak „Wieczór z Alicją” czy „A’la show”. W nowym sezonie „W bliskim planie” plejada polskich gwiazd kultury i rozrywki. Gościem programu w Niedzielę Wielkanocną jest piosenkarka i tancerka, aktorka Teatru Studio Buffo, Natasza Urbańska.

„Bezsenność w Seattle”godz. 17:00

Owdowiały architekt Sam (Tom Hanks) wyjeżdża z ośmioletnim synem Jonahem (Ross Malinger) do Seattle, gdzie chce rozpocząć nowe życie. Wciąż żyje jednak wspomnieniami o zmarłej żonie. W wigilijny wieczór Jonah dzwoni do programu radiowego z życzeniem, by jego samotny ojciec znalazł sobie nową towarzyszkę życia. W tym czasie w Baltimore, kilka tysięcy kilometrów od Seattle, dziennikarka Annie (Meg Ryan) jedzie ze świąteczną wizytą do przyszłych teściów. Wzruszający apel chłopca i wypowiedzi jego ojca robią na niej wielkie wrażenie. Zakochuje się w Samie, postanawia do niego napisać i zerwać zaręczyny z Walterem (Bill Pullman), którego miała niebawem poślubić. W końcu wyrzuca jednak adresowany do architekta list, który bez jej wiedzy wysyła przyjaciółka. Jonah, intuicyjnie przeczuwając, że Annie jest odpowiednią partnerką dla ojca, wybiera ją spośród prawie dwóch tysięcy kobiet, które napisały do nich po audycji. Chłopiec odpisuje jej, wyznaczając spotkanie w Nowym Jorku. Sam nie wyraża jednak zgody na wyjazd. Uparty Jonah ucieka się więc do podstępu.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 18 KWIETNIA 2022 r.

„Fajka pokoju”godz. 12:00

W programie pytamy kobiety, w jaki sposób to, co dzieje się w naszym kraju ma wpływ na nie same, a także na ich rodziny. Jak zmienia się przez to ich życie prywatne i zawodowe? Chcemy się dowiedzieć, o czym kobiety chcą rozmawiać i jak wygląda ich świat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *