MediaPolsatZapowiedzi TV

Wielkanoc w Polsat News, Polsat Rodzina i internecie

W trudnym czasie trzeciej fali pandemii kanały Grupy Polsat umożliwiają widzom na bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu – zarówno tradycyjnie, za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i w internecie, w portalu Polsatnews.pl i w serwisie IPLA. Plan transmisji obejmuje uroczystości Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty oraz transmisje Mszy Świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny.

 

Tak jak w 2020 roku, Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu, stacje Grupy Polsat, portal Polsatnews.pl i serwis IPLA pokażą najważniejsze uroczystości związane z tradycją Wielkanocy:

• Wielki Piątek:
w Polsat News o godz. 20:55 – transmisja Drogi Krzyżowej prowadzonej przez Papieża Franciszka, prosto z Watykanu

• Wielka Sobota:
na antenie Polsat News i Polsat Rodzina o godz. 12:00 – symboliczne poświęcenie pokarmów wraz ze specjalnym przesłaniem kardynała Kazimierza Nycza

• Niedziela Wielkanocna:
w Polsat News i na Polsatnews.pl o godz. 9:00 – transmisja Mszy Świętej prosto ze Świątyni Opatrzności Bożej
w Polsat Rodzina o godz. 10:30 – jak zawsze Msza Święta dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej

• Poniedziałek Wielkanocny:
w Polsat News i na Polsatnews.pl o godz. 9:00 – transmisja Mszy Świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej

W niedzielę o godz. 11:55, a także w Wielkanocny Poniedziałek o tej samej porze na antenie Polsat News i Polsat Rodzina będzie emitowany, prowadzony przez Małgorzatę Ziętkiewicz, program „Angelus” – z transmisją modlitwy Anioł Pański połączonej z błogosławieństwem i przesłaniem Papieża Franciszka na święta Wielkanocne.

Transmisje ze wszystkich uroczystości widzowie będą mogli oglądać bezpłatnie także w Internecie – w serwisie IPLA.

Dzięki dostępności aplikacji IPLA w wersji na wiele urządzeń, będą to mogli zrobić w dowolnym miejscu, na dowolnie wybranym urządzeniu – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy Apple TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *