Radio

Wielkanoc z Rock Radiem

“Popisanki w Rock Radiu”, “#KochamNieOdwiedzam” i “Ale jaja w Rock Radiu” – te i inne specjalne audycje redakcja stacji przygotowała na czas Wielkanocy. Dzięki nim słuchacze rozgłośni, którzy w tym roku na święta pozostają w domach, będą mieć rockowy wielkanocny humor oraz mogą pozdrowić swoich bliskich na antenie.

 

 

 

 

 

W Wielką Sobotę od godz. 15:00 w Rock Radiu będzie można słuchać audycji “Popisanki w Rock Radiu”. Mariusz Stelmaszczyk opowie w niej o popisach gwiazd, które przeszły do historii rocka.

W niedzielny, wielkanocny poranek stacja zaprosi wszystkich na audycję “Ale jaja w Rock Radiu”. W godz. 7:00 – 10:00 Jan Bajorek sprawdzi w niej, jak to jest w świecie zwierząt z odwagą i dowcipem, czyli mówiąc wprost – kto w nim “ma jaja”. Przewodnikiem w programie będzie dyrektor gdańskiego zoo Michał Targowski.

Od 10:00 do 15:00 na antenie Rock Radia pojawi się audycja z pozdrowieniami “#KochamNieOdwiedzam” – jej gospodarzem będzie Mariusz Stelmaszczyk. Program nawiązuje do akcji #KochamNieOdwiedzam, w której Rock Radio i inne stacje muzyczne Grupy Radiowej Agory zachęcają swoich słuchaczy do pozostawania w domach nawet w czasie Wielkanocy w związku z sytuacją związaną z koronawirusem.

Natomiast w niedzielne popołudnie od 15:00 do 20:00 nadawana będzie audycja “Wielka Moc”. O tym, skąd czerpać siłę w trudnych chwilach, opowie polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista Krzysztof Wielicki w rozmowie z Michałem Żołądkowskim.

Następnego dnia – w Lany Poniedziałek od 10:00 Arek Skiba zaprasza słuchaczy Rock Radia na “Wielkanocną Polewkę”, w której przypomni gafy gwiazd rocka. A od godz. 15:00 Tomasz Miara zagra klasykę rocka odpowiednią na tę dzień, czyli piosenki z wodą w tle.

Rock Radio promuje swoje wielkanocne audycje specjalne na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *