Wielkanocne wydanie Cafe Futbol

Wielką Niedzielę zapraszamy na świąteczne wydanie magazynu Cafe Futbol. W studiu zasiądą Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń Cezary Kowalski, Marcin Feddek oraz Tomasz Łapiński. W programie tradycyjnie już połączymy się z kilkoma osobistościami świata futbolu.

 

 

 

 

 

Pandemia koronawirusa trwa, co oczywiście przedłuża zawieszenie najważniejszych wydarzeń sportowych. Na całym świecie grają cztery ligi piłkarskie. Rozgrywki trwają w Tadżykistanie, Nikaragui, Burundi oraz na Białorusi. Zacząć zmagania ma również tajwańska Premier League.

W minionym tygodniu do treningów powrócili m.in. piłkarze Bayernu Monachium. Wydaje się, że z największych europejskich lig, to właśnie niemiecka pierwsza będzie chciała wznowić zmagania. Być może za naszą zachodnią granicą mecze zobaczymy już w w maju.

Od kilku tygodni w Cafe Futbol widzimy prowadzącego Bożydara Iwanowa oraz stałych ekspertów Romana Kołtonia i Cezarego Kowalskiego. Tym razem do tego grona dołączą również Marcin Feddek oraz Tomasz Łapiński. Tradycyjnie w niedzielę będziemy łączyć się z ludźmi ze świata futbolu. Oczywiście głównym tematem dyskusji będzie wpływ koronawirusa na piłkę nożną.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *