Wielkanocny atak kosmitów w CBS Action

Wielkanoc to święto, które kojarzy się ze spokojnych spędzaniem czasu w rodzinnym gronie. Wszystkich tych, którzy są spragnieni silniejszych wrażeń, kanał CBS Action zaprasza na dwudniowy maraton filmów, które skutecznie przyspieszą akcję serca każdego widza. W ramach maratonu obejrzeć będzie można liczne produkcje, w których mieszkańcy Ziemi będą musieli gorączkowo bronić się przed niosącymi zagładę ich planecie kosmitami – będą to m.in. takie filmy, jak „Ostatnie dni planety Ziemia”, „Najeźdźcy z kosmosu” czy „Wojna światów”. Na 48-godzinny maraton filmowy w towarzystwie przerażających kosmitów kanał CBS Action zaprasza od 1 kwietnia o 6:00.
 

 
OSTATNIE DNI PLANETY ZIEMIA, CZ. I i II
1 kwietnia od 6:00, 2 kwietnia od 3:05
Wydaje się, że trudna misja astronautów na Księżycu zakończyła się sukcesem – jednak w trakcie ich powrotu na Ziemię ich dowódca postradał zmysły i został zamknięty w zakładzie dla obłąkanych. Trzy lata po tych wydarzeniach dziwaczne zdarzenia zaczynają mieć miejsce w całym San Francisco. Jedynie kilka osób – m.in. archeolog Lloyd Walker (Gil Bellows) i entomolożka Marianne Winters (Suleka Mathew) – zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się naprawdę: Ziemia została zaatakowana przez kosmitów-insekty. Czy parze uda się uchronić ludzkość przed katastrofą?
Występują: Daryl Hannah, Campbell Scott, Gil Bellows, Suleka Mathew
ATAK OBCYCH
1 kwietnia o 9:30 i 20:00, 2 kwietnia o 12:50, 3 kwietnia o 1:05
Ben Templer (Dale Midkiff), szef tajnej agencji bezpieczeństwa, zrobi wszystko, aby uchronić swoją placówkę przed zamknięciem – włącznie z udostępnieniem mediom sfałszowanych dokumentów dowodzących, że kosmici przygotowują się do ataku na Ziemię. Mistyfikacja zostaje w końcu odkryta – nim jednak Templer zostaje ukarany, okazuje się, że kosmici faktycznie mają zamiar zniszczyć ludzkość…
Występują: Dale Midkiff, Dondre Whitfield, Stephen Tobolowsky
TRANSMORFERSI: UPADEK LUDZKOŚCI
1 kwietnia o 11:15, 2 kwietnia o 20:00
Prequel Transmorfersów. Roboty-kosmici atakują Ziemię i ostatecznie zmuszają ludzi do schronienia się pod powierzchnią planety. Początkowo jednak ataki robotów pozostają niezauważone niemal przez nikogo – poza doktor Jo Summers, która szybko zaczyna podejrzewać to, co wiedzą już przedstawiciele rządów na całym świecie: oto nadchodzi koniec Ziemi takiej, jaką znaliśmy.
Występują: Bruce Boxleitner, Jennifer Rubin, Shane Van Dyke
TRANSMORFERSI
1 kwietnia o 12:55, 2 kwietnia o 21:40
Rasa robotów-kosmitów podbiła Ziemię i zmusiła ludzkość do ukrycia się. Po kilkuset latach całkowitej dominacji kosmitów, niewielka grupa ludzi zarysowuje plan, który pozwoli na pokonanie robotycznych okupantów w ostatecznej walce pomiędzy człowiekiem a maszyną.
Występują: Matthew Wolf, Amy Weber, Shaley Scott
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI: KATASTROFA
1 kwietnia 14:40
Kiedy 4 lipca, w Dzień Niepodległości, Ziemia zostaje zaatakowana przez maszyny z kosmosu, małomiasteczkowy strażak i zbuntowany naukowiec łączą siły, by podjąć próbę uruchomienia technologii, która jako jedyna na całym świecie jest w stanie uchronić ludzkość przed kosmicznymi najeźdźcami.
Występują: Ryan Merriman, Andrea Brooks, Emily Holmes
NAJEŹDŹCY Z KOSMOSU, CZ. I i II
1 kwietnia od 16:25, 3 kwietnia od 2:35
Filmowy remake kultowego, amerykańskiego serialu science fiction pt. „The Invaders”. Scott Bakula wcieli się w rolę Nolana Wooda, walczącego z najeźdźcami – kosmitami podszywającymi się pod ludzi.
Występują: Scott Bakula, Elizabeth Pena, Richard Thomas
TAJNE AKTA ROSWELL
1 kwietnia o 21:50, 2 kwietnia o 11:05
W 1947 r. z Roswell w Nowym Meksyku ucieka kosmita i kosmitka. Mają jeden plan: doprowadzić Ziemię do zagłady. Kosmitka spędza czas uwodząc młodych mężczyzn, natomiast kosmita zakochuje się w końcu w Ziemiance i postanawia zatrzymać kosmitkę dążącą do realizacji początkowego planu…
Występują: Steven Flynn, Kate Greenhouse, Heather Hanson
WOJNA ŚWIATÓW
1 kwietnia o 23:40
W tej uwspółcześnionej ekranizacji powieści H. G. Wellsa ludzka cywilizacja zostaje skazana na zagładę, gdy rasa superkosmitów atakuje Ziemię. W mgnieniu oka olbrzymie kroczące machiny bojowe pokrywają powierzchnię Ziemi, by niszczyć wszystko, co spotkają na swej drodze. Podczas gdy miasta obracane są w perzynę, a ludzie giną w zatrważającym tempie, jeden człowiek zmaga się z niełatwym zadaniem odnalezienia broni, która mogłaby odmienić losy ludzkości.
Występują: C. Thomas Howell, Peter Greene, Rhett Giles
WOJNA ŚWIATÓW 2: NOWA FALA
2 kwietnia o 1:30
Dwa lata po inwazji Marsjan, najgorszy koszmar George’a Herberta staje się rzeczywistością: najeźdźcy powrócili. Podczas gdy druga fala ataku śmiercionośnych, marsjańskich machin niszczy to, co pozostało z Ziemi, sojusz sił militarnych przygotowuje odważny atak na samą Czerwoną Planetę. Po raz kolejny losy ludzkości wiszą na włosku.
Występują: C. Thomas Howell, Christopher Reid, Kim Little
INTRUZI, CZ. I i II
2 kwietnia od 6:00 i od 16:20
Science fiction zamienia się w dramat psychologiczny, kiedy psychiatra zostaje zmuszony do skonfrontowania się z Obcymi – prowadzone przez niego w tej sprawie śledztwo doprowadzi go do odkrycia tajnego spisku, który sięga najwyższych szczebli władzy.
Występują: Richard Crenna, Mare Winningham, Susan Blakely
OGNISTY PRZYBYSZ
2 kwietnia o 9:25
Badając serię pożarów doświadczony strażak odkrywa, że na Ziemię dotarła potężna kula ognia ze Słońca, uwalniając niebezpieczną istotę – ognistego potwora niszczącego wszystko na swej drodze. Początkowo nikt nie chce mu wierzyć…
Występują: Nicholas Brendon, Robert Beltran, Sandrine Holt
ŚMIERCIONOŚNY ROBOT
2 kwietnia o 14:35
Bracia Jake i Ethan są jedynymi świadkami rozbicia się satelity. Ponieważ obiekt wygląda na zepsuty, bracia sprzedają jego części Erlowi, miejscowemu złomiarzowi. Earl z kolei postanawia wykorzystać metal do zbudowania olbrzymiej ludzkiej postaci, którą chce uświetnić lokalną paradę. Dopiero wtedy okazuje się, że satelita został zainfekowany przez kosmiczną bakterię, która ożywia metalowe przedmioty – i to właśnie sprawia, że gigantyczna postać zaczyna poruszać się i mordować ludzi…
Występują: Kavan Smith, Colby Johannson, Nicole de Boer
OBCY KONTRA ŁOWCA
2 kwietnia o 23:25
Społeczność niewielkiego miasteczka staje w obliczu śmiertelnego zagrożenia, gdy dwie pozaziemskie istoty wybierają właśnie ten obszar na miejsce walki – nie tylko ze sobą nawzajem, ale też z mieszkającymi tam ludźmi.
Występują: William Katt, Dedee Pfeiffer, Whitly Jourdan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *