„Wielkanocny Festiwal Boomeranga”, czyli dobra zabawa z ulubionymi bohaterami

Świąteczny weekend na antenie Boomeranga będzie pełen dobrej zabawy! Najmłodsi widzowie zobaczą przygody swoich ulubionych bohaterów z seriali: „Nowe Zwariowane Melodie”, „Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach” oraz „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”. Stacja zapowiada aż 6 dni świetniej rozrywki dla najmłodszych (9-14 kwietnia).

 

 

 

 

Przerwa świąteczna upłynie w Boomerangu w towarzystwie znanych bohaterów z kultowych seriali. Widzowie będą rozwiązywać kryminalne zagadki ze strachliwym psem Scooby-Do oraz przeżywać szalone przygody z bohaterami „Zwariowanych Melodii” oraz „Zwariowanych melodii: Maluchy w pieluchach”.

Scooby-Doo jest ogromnym łakomczuchem i razem z swoimi przyjaciółmi: tchórzliwym Kudłatym, piękną Daphne, dociekliwą Velmą i przystojnym Fredem rozwiązuje kolejne zagadki. Młodzi detektywi demaskują kolejne potwory oraz rozpracowują logiczne łamigłówki. Podczas świątecznego maratonu Boomerang proponuje najlepsze odcinki opowiadające o przygodach tej paczki.

„Zwariowane Melodie” przedstawiają z kolei perypetie znanych na całym świecie, legendarnych bohaterów: Królika Bugsa, Prosiaka Porky’ego i Kaczora Daffy’ego. Ta ferajna zdecydowanie nie pozwala widzom na nudę, pakując się w kolejne, przezabawne tarapaty! Co tym razem się im przydarzy?

„Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach” opowiadają o tej samej grupie kumpli i rozgrywają się w  czasie, gdy ich bohaterowie byli dzieciakami. Serial udowadnia, że Bugs, Porky, Daffy, Tweety czy Lola oraz reszta bandy już od dziecka przeżywali szalone przygody i przyciągali do siebie komiczne kłopoty.

Premiera „Wielkanocnego Festiwalu Boomeranga” w czwartek 9 kwietnia o 10:00. Emisja od 9 do 14 kwietnia o 10:00 na antenie Boomerang

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *