MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wielki Finał 7 edycji “Hotelu Paradise” już w czwartek 9 listopada

Największe emocje i najtrudniejsze decyzje przed nami! Czas na Wielki Finał siódmej edycji Hotelu Paradise. Podczas 10 tygodni, uczestnicy starali się z całych sił nawiązywać relacje, które miały stanowić dla nich gwarancję przetrwania w raju. Jedni podążali za głosem serca, inni kierowali się rozumem. Miłosne wyznania, strategiczne pakty, dotkliwe rozczarowania i zaskakujące decyzje – ten sezon obfitował w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy finał także nas zadziwi? Widzowie dowiedzą się już w najbliższy czwartek o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

 

Ale zanim wydarzy się ten najważniejszy wieczór, uczestnicy będą mieli okazję na chwilę oddechu. Ostatni dzień w Hotelu Paradise to czas dla finalistów, w którym z sentymentem będą mogli spojrzeć na wszystko to, co ich spotkało na rajskiej wyspie.

Jak wspominają ten wyjątkowy czas? Jakie przeciwności musieli pokonać w drodze do finału? Czy jest coś, czego żałują? A które chwile na zawsze zapiszą się w ich pamięci?

O tym, która para zwycięży tradycyjnie zadecydują byli mieszkańcy hotelu. Jak uargumentują swój wybór? I na koniec poznamy odpowiedź na najważniejsze pytanie – miłość czy pieniądze? Co tym razem wydarzy się na ścieżce lojalności?

Dowiemy się już 9 listopada na antenie TVN7 i w Player.pl!

foto. TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *