Wielki finał brytyjskiej ligi żużlowej na żywo w Eleven Sports

W najbliższych dniach widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli emocjonować się wielkim finałem brytyjskiej ligi żużlowej pomiędzy King’s Lynn Stars a Poole Pirates.

 

W drużynie Stars kibice zobaczą Indywidualnego Mistrza Wielkiej Brytanii Roberta Lamberta, dla którego obecny sezon jest najlepszy w karierze. Z kolei liderem zespołu z Poole będzie doświadczony Chris Harris, który spektakularnym finiszem w półfinale z Somerset Rebels zapewnił swojej ekipie awans do finału. W barwach Piratów wystąpi także Polak, Kacper Woryna.

 

 

Pierwsze spotkanie finałowe odbędzie się na Poole Stadium i będzie transmitowane w Eleven Sports 2 poniedziałek o 20:25. Relacja z rewanżu, który rozegrany zostanie na Adrian Flux Arena, zaplanowana jest na środę 20:25 w Eleven Sports 1.

Polecamy w poniedziałek, 8 października:

SGB Premiership: Poole Pirates – King’s Lynn Stars, godz. 20:25, Eleven Sports 2 komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki

Polecamy we środę, 10 października:

SGB Premiership: King’s Lynn Stars – Poole Pirates, godz. 20:25, Eleven Sports 1 komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *