DVB-TSport w TVTVN Discovery Polska

Wielki finał Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze!

Od czwartku do niedzieli najlepsi skoczkowie narciarscy świata będą rywalizować w Planicy podczas ostatniego weekendu Pucharu Świata w tym sezonie. W Słowenii rozegrane zostaną kwalifikacje – czwartkowa transmisja w Eurosporcie 1 i Playerze – oraz trzy konkursy, które pokażą na żywo TVN, Eurosport 1 i Player.

 

Przed nami finałowe konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2021/22. Od czwartku do niedzieli kibice skoków będą mogli oglądać wspaniałe loty na jednej z najsłynniejszych skoczni świata – Letalnicy. Decydujące konkursy będą miały wyjątkową oprawę! Studio TVN będzie zlokalizowane pod skocznią – poprowadzą je Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny, a swoją ekspercką wiedzą dzielić się będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. W warszawskim studiu Eurosportu zobaczymy Pawła Kuwika (w czwartek i piątek) i Michała Korościela (w sobotę i niedzielę) w towarzystwie Wojciecha Topora i Krzysztofa Bieguna. Wywiady ze skoczkami przeprowadzi Kacper Merk. Podczas kwalifikacji i konkursów widzowie usłyszą duet Marek Rudziński i Igor Błachut.

Po drugim miejscu Piotra Żyły w Oberstdorfie polscy fani mogą mieć nadzieje na kolejne dobre występy biało-czerwonych. W Planicy wystąpi sześciu reprezentantów Polski: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Andrzej Stękała i Paweł Wąsek.

W Słowenii rozstrzygną się także losy Kryształowej Kuli. Na dwa konkursy indywidualne przed zakończeniem sezonu Japończyk Ryoyu Kobayashi ma 66 punktów przewagi nad Niemcem Karlem Geigerem. W Planicy poznamy również triumfatora klasyfikacji lotów narciarskich. Piotr Żyła zajmuje obecnie czwarte miejsce tracąc do liderów – Austriaka Stefana Krafta i Słoweńca Timiego Zajca – zaledwie 35 punktów.

Plan transmisji:

– Czwartek, 10:25, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player

– Piątek, 13:30, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

– Sobota, 9:35, konkurs drużynowy, TVN, Eurosport 1 i Player

– Niedziela, 9:35, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *