MediaZapowiedzi TV

Wielki powrót “Miasteczka South Park” do Comedy Central (wideo)

W poniedziałek 7 lutego o godz. 00:30 na Comedy Central zadebiutuje wyczekiwany, jubileuszowy sezon kultowego serialu animowanego „Miasteczko South Park”!

 

Widzowie Comedy Central poznali Kyle’a, Stana, Kenny’ego i Cartmana już 25 lat temu. Od tamtej pory stacja wyemitowała ponad 523 miliardy minut serialu! Jego jubileuszowy sezon przyniesie jeszcze więcej niesamowitych historii, groteskowego humoru i głębokich morałów. W oczekiwaniu na nowe odcinki, bohaterowie produkcji ślą swoim fanom kolejne ważne przesłanie: Wiecie, czegoś się dzisiaj nauczyliśmy… Cierpliwość popłaca!

 

 

25. seria „Miasteczka South Park” wystartuje 7 lutego o godz. 00:30 na kanale Comedy Central. Premierowe odcinki serialu będzie można zobaczyć w lutym i marcu, kolejno 7, 14 i 21 dnia danego miesiąca, zawsze 30 minut po północy. Będą one również dostępne na SouthPark.cc.com, CC.com i w Comedy Central App.

Co przyniesie pierwszy odcinek nowego sezonu pt. „Pajama Day”? Uczniowie czwartej klasy poniosą dotkliwą karę za swoje nieodpowiednie zachowanie. Ani Dyrektor PP, ani dzieciaki nie będą miały zamiaru ustąpić! Jak zakończy się ta historia?

“Miasteczka South Park” już 7 lutego o godz. 00:30 na Comedy Central!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *