„Wielki Test o Europie” w Jedynce

Jedynka zaprasza na wspólne rozwiązywanie Wielkiego Testu o Europie. W środę, 25 października, o godz. 20:25 widzowie i zaproszeni do studia goście będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na ten temat.

 

Jak zmieniła się i wciąż zmienia Polska dzięki efektywnemu wykorzystaniu funduszy europejskich? W jaki sposób Polacy korzystają z możliwości, jakie dają? „Wielki Test o Europie” w TVP1 będzie okazją do sprawdzenia wiedzy na ten temat.

Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski, a w studiu Test będą rozwiązywać popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, m.in.: Karol StrasburgerAgnieszka TwardowskaAnna IberszerLuigi PaganoMarek KaliszukMagdalena WaligórskaMarcin MroczekPaulo CozzaTeo VafidisKevin AistonSteve Terret i Aniko Szalay. Test urozmaici występ Braci, którzy zaśpiewają piosenkę „Money” zespołu Pink Floyd.

Widzowie odpowiadając na pytania online mogą wygrać 5 tys. zł. oraz atrakcyjne wydawnictwa TVP – wystarczy zalogować się na stronie wielkitest.tvp.pl lub zainstalować aplikację WIELKI TEST TVP.

Wielki Test o Europie. Środa, 25 października, godz. 20:25. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *