Wielki Test o Internecie w środę w Jedynce

W środę, 10 października, o godz. 21:00 Jedynka zaprasza na Wielki Test o Internecie. Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami będą mieli okazję, aby sprawdzić swoją wiedzę w tej dziedzinie i odpowiedzieć na pytania przygotowane przez ekspertów.

 

 

Bez internetu trudno już załatwić wiele spraw urzędowych czy bankowych. A sprawne poruszanie się w sieci ułatwia dostęp do wielu innych usług, informacji czy rozrywek oraz szybki kontakt z ludźmi z dowolnego miejsca na Ziemi.

Wielkim Teście o Internecie sprawdzimy, co wiemy o cyfrowym świecie i czy umiemy bezpiecznie z niego korzystać. Zobaczymy też, jak łatwo nauczyć się programowania i dlaczego to dobry pomysł na rozwój kariery zawodowej lub założenie własnego biznesu.

W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać jak zawsze popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, wśród których zobaczymy m.in. Roberta KoszuckiegoMarcina MroczkaJoannę MoroAnnę GorajskąMałgorzatę Ostrowską-KrólikowskąDominikę OstałowskąPiotra LigienzęDarka Kordka i Jerzego Petersburskiego. Telewidzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.

Wielki Test o Internecie poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

„Wielki Test o Internecie”. Środa, 10 października, godz. 21:00. TVP1

One thought on “Wielki Test o Internecie w środę w Jedynce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *