DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Wielki Test o Skarbach Ziemi w TVP1

Już w środę o godz. 21:00 w TVP1 odbędzie się Wielki Test o Skarbach Ziemi, czyli wyprawa po Polsce i świecie w poszukiwaniu różnych bogactw naturalnych naszej planety. W programie wiele ciekawostek o zawartości ziemi. Na pytania testu będą odpowiadali w duetach popularni goście, a widzowie rozwiązywać test online. 

 

Cześć bogactw naturalnych jest wydobywana w celach przemysłowych, a więc sprawdzimy, których urządzeń czy przedmiotów codziennego użytku nie mielibyśmy bez zastosowania np. miedzi lub metali szlachetnych. Niektóre skały, solniska, minerały i miejsca ich eksploatacji to też atrakcje turystyczne, jakie warto zobaczyć podczas letnich wędrówek i podróży.

 

 

Jak zwykle w studiu telewizyjnym i poprzez komunikatory internetowe na pytania testu będą odpowiadali w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze.

A widzowie mogą test rozwiązywać na stronie http://www.wielkitest.tvp.pl lub na smartfonach za pomocą aplikacji Android: https://tinyurl.com/n4e6k92 lub iOS: https://tinyurl.com/ybudmxd8

Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz

Wielki Test o Skarbach Ziemi już w środę o godz. 21:00 w TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *