„Wielki Test z Historii. Polscy dowódcy”

Anna Popek i Przemysław Babiarz zapraszają na „Wielki Test z Historii. Polscy dowódcy”. Na pytania z tej dziedziny jak zawsze odpowiadać będą gwiazdy show-biznesu, sportowcy, dziennikarze i politycy.
 

 
Wielki Test z Historii. Polscy dowódcy to widowisko, które Telewizja Polska przygotowała z okazji obchodzonego w tym roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dotyczyć będzie wybitnych dowódców, którzy prowadzili naszych żołnierzy do walki o wolność Ojczyzny. Przypomniane zostaną kulisy najważniejszych bitew, które zmieniały losy wojen oraz nieznane ciekawostki o ich bohaterach, zarówno z życia wojskowego, jak i prywatnego. Pokazane zostaną fascynujące historie ludzi, dla których nie było rzeczy niemożliwych, a oficerski honor mobilizował ich do heroicznych decyzji i największych poświęceń.
Wielki Test rozwiązywać będzie wielu wspaniałych gości połączonych w dwuosobowe drużyny. W programie wystąpią między innymi Bartosz ObuchowiczAndrzej SupronAleksander SochaMarek SierockiKrzysztof Diablo WłodarczykAleksander Kostka i zespół Kombi. Zwycięski duet gwiazd przeznaczy główną nagrodę (30 tys. zł) na szczytny cel.
Jak zawsze widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
„Wielki Test z Historii. Polscy dowódcy”. Środa, 21 marca, godz. 20:35. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *