MediaZapowiedzi TV

Wielkie emocje w czerwcowym maratonie filmowym w Kino TV!

Wolne dni to doskonały moment na nadrobienie filmowych zaległości. Z tej okazji Kino TV przygotowało dla swoich widzów coś wyjątkowego, co zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie przez cały długi czerwcowy weekend. Od czwartku do niedzieli, przez cały dzień na widzów, czekać będą różnorodne produkcje i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Niezapomniana dawka filmowych emocji gwarantowana.

 

Długi weekend rozpocznie się filmem „Nadprzyrodzony pakt 2″, który zapewni dreszczyk emocji i niezwykłe zawirowania fabularne. Historia opowiada o June, która zarabia na życie dość nietypowo – sprząta miejsca zbrodni. Praca zaczyna jednak wpływać na psychikę kobiety i coraz częściej nawiedzają ją koszmary o seryjnych mordercach. Szybko okazuje się, że jej sny przerażająco przypominają rzeczywistość. Wkrótce June dowiaduje się, że kiedyś podobna sytuacja spotkała młodą dziewczynę Annie, która postanawia wrócić do rodzinnego miasta.

Kolejny dzień przyniesie jeszcze więcej wrażeń. W piątek Kino TV zaprasza na „Ptaszka na uwięzi” – film, który wciągnie Was w mroczny świat intryg i tajemnic. Federalny świadek Rick zostaje rozpoznany przez swoją byłą dziewczynę, która od lat była pewna, że jej chłopak nie żyje. W tym samym czasie Rick dowiaduje się, że handlarz narkotykami przeciwko któremu zeznawał, wyszedł na wolność. Mężczyzna postanawia uciec wraz z dawną dziewczyną, nie tylko przed gangsterami, ale i policją, a nawet… przed kochliwą panią weterynarz. Nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji!

1 czerwca, dorośli również mogą świętować Dzień Dziecka. Kino TV przygotowało dla widzów specjalną propozycję – o godzinie 16:00 na ekranie pojawi się „Hudson Hawk” – komedia kryminalna z Brucem Willisem w roli głównej, która dostarczy sporą dawkę emocji. Najsłynniejszy włamywacz świata postanawia zmienić zawód. Zbieg okoliczności krzyżuje mu jednak plany. Jak potoczą się jego dalsze losy?

A już wieczorem prawdziwa dawka humoru z kultowym „Strasznym filmem 5″. Młode małżeństwo adoptuje troje dzieci, w ich domu dochodzi do dziwnych zdarzeń. Z pomocą sztabu operatorów kamer odkrywają, że zostali nawiedzeni przez demona. Nie zabraknie komicznych żartów i parodii najpopularniejszych filmowych klasyków.

Niech długi czerwcowy weekend zakończy się spektakularnie! W niedzielę 2 czerwca na ekranie Kino TV będzie można obejrzeć „Efekt motyla” – fascynujący thriller, który poruszy umysły i wzbudzi dyskusje na długo po zakończeniu seansu. Evan, w którego rolę wcielił się Ashton Kutcher, potrafi podróżować w czasie. Przekona się jednak, że nawet najdrobniejsza zmiana w przeszłości ma kolosalny wpływ na teraźniejszość.

Filmowy długi weekend z Kino TV:

„Nadprzyrodzony pakt 2”czwartek, 30.05 o 21:55

„Ptaszek na uwięzi”piątek, 31.05 o 20:00

„Hudson Hawk”sobota, 1.06 o 16:00,

„Straszny film 5” sobota, 1.06 o 20:00

„Efekt motyla”niedziela, 2.06 o 17:45

foto, źródło. Kino TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *