„Wielkie gotowanie” ponownie w TVN!

Już w sobotę 30 maja w TVN ponownie zaprosimy widzów do „Wielkiego gotowania”! Tym razem menu zdominują potrawy z grilla. Wraz z szefami kuchni podzielimy się garścią soczystych porad i inspiracji na nadchodzący sezon letni. Do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia zaproszą Magda Gessler, Anna Starmach, Ewa Drzyzga, Dorota Wellman, Mateusz Gessler i Michel Moran!

 

 

Po sukcesie jakim okazało się kwietniowe wydanie „Wielkiego gotowania”, projekt powraca z nowymi pomysłami na ciekawe i niebanalne przepisy. Czy grillowanie to rzeczywiście ulubiony sport Polaków? Przekonamy się o tym już w sobotę 30 maja!

Wspólną zabawę rozpoczniemy ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga!

Równolegle autorskie dania przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman. W trakcie „Wielkiego gotowania” połączymy się także z królową polskiej gastronomii Magdą Gessler i mistrzynią wypieków Anią Starmach! Jakie niespodzianki przygotują dla widzów prosto ze swoich kuchni?

To nie wszystko! Każdy może przyłączyć się do gwiazd TVN i pochwalić się kulinarnymi zdolnościami! Gotujcie wspólnie z nami i pokażcie nam swoje popisowe dania! Może będą to pieczone ziemniaczki, grillowane szparagi, a może tradycyjne kiełbaski? Nie ma ograniczeń! Aby zgłosić się do akcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl. Żeby wziąć udział w wydarzeniu na żywo, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacji Zoom.

„Wielkie gotowanie” na żywo w TVN w sobotę 30 maja o godz. 11:30!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *