Wielkie niebezpieczeństwo w nowych odcinkach „Klopsików i innych zjawisk pogodowych”

Młody naukowiec, Flint Lockwood, nie ustaje w próbach zdobycia tytułu najwybitniejszego wynalazcy. W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu bohater spróbuje powstrzymać nadciągający w kierunku Ziemi meteoryt. Będzie też chciał zmienić nawyki żywieniowe swojego taty.

Flint Lockwood to młody wynalazca, którego geniuszowi dorównuje jedynie jego nieporadność i skłonność do gaf. W próbach zrewolucjonizowania oblicza współczesnej nauki towarzyszy mu dobra przyjaciółka Sam. W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu bohaterów czeka trudne zadanie. Kiedy Sam odkryje, że w kierunku Ziemi zmierza wielki meteoryt, Flint będzie musiał znaleźć sposób na ocalenie świata przed niebezpieczeństwem. W tych wysiłkach pomoże mu jego wierne zwierzątko – mała małpka, z którą naukowiec komunikuje się za pomocą stworzonego przez siebie translatora.

W nowych odcinkach bohaterów czeka jednak więcej szalonych przygód. Flint będzie usiłował przekonać swojego tatę do zdrowego odżywiania. W tym celu stworzy specjalny spray, dzięki któremu warzywa i owoce będą wyglądały niezwykle smakowicie. Coś pójdzie jednak nie tak i w rezultacie ojciec bohatera dosłownie się w nich zakocha! Młody naukowiec będzie musiał znaleźć sposób na wyrwanie taty ze szponów nagłego uczucia.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” 26 lutego na antenie Cartoon Network.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:50.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *