„Willow” – dwa premierowe odcinki serialu oryginalnego Disney+ już dostępne na platformie

Na platformie Disney+ już od dziś dostępne są pierwsze dwa odcinki nowego serialu oryginalnego „Willow”. Jest to sequel kultowego przygodowego filmu fantasy z 1988 roku o tym samym tytule, którego producentem wykonawczym był George Lucas.

 

Pierwszy sezon „Willow” składa się z ośmiu odcinków, które będą miały premierę co tydzień. Na start Disney+ udostępnił widzom aż dwa odcinki. Produkcja jest dostępna wyłącznie na platformie Disney+.

Link do trailera

Willow, w którego ponownie wcielił się Warwick Davis, powraca, by kontynuować pełną przygód, wyzwań i niezwykłych kompanów wędrówkę, której celem jest pokonanie zła.

W obronie Elory Danan, królestwa Tir Asleen i całego Andowyne, będzie gotów zmierzyć się z wrogiem, który okaże się bardziej niebezpieczny, niż mogło się to wydawać. W tej misji nie będzie jednak sam – towarzyszy mu grupa zuchwalców, za których przeżycie będzie czuł się odpowiedzialny. W nowej odsłonie „Willow” nie brakuje nostalgicznych nawiązań do fabularnego pierwowzoru, easter eggów i niezwykłych historii, które momentami śmieszą, a czasami mają wywołać strach.

Poza Warwickiem Davisem w obsadzie serialu znaleźli się także: Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman, Tony Revolori, Amar Chadha-Patel, Dempsey Bryk i Joanne Whalley. Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan, Jonathan Kasdan, Tommy Harper, Wendy Mericle, Roopesh Parekh, Ron Howard i Samie Kim Falvey pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *