PolsatSport w TV

Wimbledon: Wtorkowe mecze na sportowych antenach Polsatu i Ipla.tv

We wtorek 6 lipca rozegrane zostaną wszystkie mecze ćwierćfinałowe singla kobiet na Wimbledonie. Zagrają w nich między innymi dwie Czeszki – Karolina Muchova oraz Karolina Pliskova, a także pogromczyni Igi Świątek – Ons Jabeur. Zostanie również dokończone starcie Huberta Hurkacza z Daniiłem Miedwiediewem, które zostało przerwane przez opady deszczu. Transmisje spotkań na sportowych antenach Polsatu, Ipla.tv oraz na Polsatsport.pl. 

 

Tunezyjka Jabeur zmierzy się w ćwierćfinale z Białorusinką Aryną Sabalenką, która do awansu również potrzebowała trzech setów.

Mniej problemów z awansem do ćwierćfinału miały Karolina Muchova oraz Andżelika Kerber, które wygrały swoje mecze w dwóch partiach. Teraz Niemka i Czeszka powalczą o półfinał w bezpośrednim starciu. Z kolei rodaczka Muchovej – Karolina Pliskova – we wtorek zagra z 66. rakietą świata Viktoriją Golubic.

Mecze ćwierćfinałowe singla kobiet rozegrane zostaną na korcie centralnym oraz korcie numer 1. Rywalizacja na tych dwóch arenach ma rozpocząć się o godzinie 14:00.

Dla polskich fanów tenisa najważniejszym wydarzeniem będzie z pewnością dokończenie meczu 1/8 finału przez Huberta Hurkacza. Spotkanie Polaka z Daniiłem Miedwiediewem zostało przerwane przy stanie 1:2 w setach i prowadzeniu Polaka 4:3 w czwartej partii. Padający deszcz nie pozwolił na dokończenie pojedynku w poniedziałek.

We wtorkowe popołudnie odbędą się również mecze debla kobiet i mężczyzn. Transmisje tych spotkań na sportowych antenach Polsatu.

Plan wtorkowych meczów na Wimbledonie:

Kronika Wimbledonu, godz. 13:00 – transmisja w Polsacie Sport i Ipla.tv

Karolina Pliskova – Viktorija Golubic, godz. 14:00 – transmisja w Polsacie Sport Extra i Ipla.tv

Hubert Hurkacz – Daniił Miedwiediew, godz. 14:30 – transmisja w Polsacie Sport i Ipla.tv

Ons Jabeur – Aryna Sabalenka, godz. 15:30 – transmisja w Polsacie Sport i Ipla.tv

Karolina Muchova – Andżelika Kerber – godz. 16:00 – transmisja w Polsacie Sport Extra i Ipla.tv

Ashleigh Barty – Ajla Tomljanović, godz. 17:30 – transmisja w Polsacie Sport Extra i Ipla.tv

Łukasz Kubot/Marcelo Melo – Mate Pavić/Nikola Mektić, godz. 18:00 – transmisja w Polsacie Sport i Ipla.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *