Wiosenna ofensywa w telewizji E-CHO!

Z dniem 01.04.21r. oferta programowa E-CHO została wzbogacona o aż 6 nowych kanałów. Istna wiosenna ofensywa w telewizji E-CHO!

 

Od dziś klienci posiadający pakiety Mini HD 2020, Mały HD 2020, Duży HD 2020 oraz Mega HD 2020 otrzymają najnowszą aktualizację.

Aktualizacja pakietu Mini HD 2020:

Super TV HD, TVC HD, TVP Kobieta HD

Aktualizacja pakietu Mały HD 2020:

Biznes 24 HD, Filmax HD, Super TV HD, TVC HD, TVP Kobieta HD

Aktualizacja pakietu Duży HD 2020 oraz Mega HD 2020:

Biznes 24 HD, Filmax HD, Super TV HD, Top Kids Jr HD, TVC HD, TVP Kobieta HD

Biznes24 – Jest kanałem poświęconym biznesowi, gospodarce i ekonomii. Program obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

Filmax – Widzowie w ofercie programowej mogą znaleźć amerykańskie filmy i seriale, w tym w szczególności kino akcji, komedie i westerny.

Super TV – Całodobowa stacja prezentująca produkty, które można zamówić telefonicznie lub przez internet, a także kupić w sklepach stacjonarnych. Aktualnie telewizja prezentuje wyłącznie kilka zapętlonych spotów marki Mango (Studio Moderna).

Top Kids Jr – W ofercie stacji znajdują się klipy muzyczne skierowane dla dzieci. Na antenie królują dziecięce przeboje, takie jak „Mucha w mucholocie”, „Bańkę łap” oraz „Idziemy do zoo”. Nie brakuje też piosenek znanych z zagranicznych filmów animowanych, co stanowi świetną lekcję języków obcych dla najmłodszych. Za dnia najmłodsi mogą śpiewać i tańczyć w rym wesołych melodii, a wieczorem wyciszyć się do snu przy popularnych kołysankach.

TVC – Jest to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

TVP Kobieta – Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestylowo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Adresowany jest do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia i stylu życia. Oferta programowa anteny ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *