Wiosenna ramówka Siódemki pełna emocji!

Tej wiosny na antenie Siódemki będzie bardzo gorąco! Ulubione seriale, kultowe programy oraz nowości zapewnią ogromne emocje!

 

 

 

 

 

Na antenę powrócił już uwielbiany przez widzów serial „Zakochani po uszy”. W nowej serii do Kasi Grabowskiej, Kamili Kamińskiej i Michała Meyera dołączyli kolejni aktorzy młodego pokolenia: Pola Błasik, Patryk Pniewski i Mateusz Mosiewicz. Trzeci sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja losów miłosnego trójkąta pomiędzy Asią, Piotrem i Tomkiem. Główna bohaterka – Asia, zdecyduje się pójść za głosem serca. Którego z mężczyzn wybierze?

A już 24 lutego na antenie Siódemki wystartuje kolejna porcja nowości oraz premierowe odcinki kultowych produkcji. O 20:00 na widzów czeka legendarny reality show „Hotel Paradise”. Uczestnikom oferuje wyjątkową przygodę na egzotycznej wyspie Bali, w świecie miłości, rywalizacji, intryg i lojalności. To prawdopodobnie jedno z najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej. I śmiało można stwierdzić, że jeśli raj istnieje naprawdę, to musi wyglądać jak Bali. I jak w prawdziwym edenie, obok miłości, tu również może zaczaić się grzech. Format powstał w 2003 roku i był pierwowzorem dla innych produkcji tego gatunku. Polską edycję prowadzi influencerka i uczestniczka „Top Model” – Klaudia El Dursi.

W nowej ramówce o 18:00 w paśmie serialowym, widzowie będą mogli zobaczyć nowe, nieemitowane dotąd odcinki kolejnego sezonu serialu „Szkoła”. Godzinę później, o 19:00 stacja pokaże „19+”.

Od piątku, 28 lutego, na antenie pojawi się również „Ślub od pierwszego wejrzenia” z najnowszym, czwartym sezonem wyprodukowanym z myślą o Siódemce.

Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza – dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy – Kasia Mazurkiewicz, szefowa stacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *