Zapowiedzi TV

Wiosenne nowości w TVN Turbo

Początek 2018 roku stacja TVN Turbo rozpoczęła imponująco! W styczniu udział kanału wyniósł 1,03% w grupie komercyjnej (A16-49), był to wzrost o niemal 27% w stosunku do stycznia 2017 r. Również w grupie męskiej (M16-49) udział plasuje się na wysokim poziomie 1,47% i jest to 23% wzrost w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Co więcej, tylko w styczniu br. kanał TVN Turbo wybrało ponad 9,7 mln widzów!
 
Dane: NAM, I 2018, I 2017, 6:00-25:59, SHR%, Dayparts; COV, Reach&Frequency
 

 
Już teraz TVN Turbo zaprasza na wiosenną ramówkę stacji! Znajdą się w niej cztery nowe programy: „Port”, „Ratujemy klasyki”, „Zakład karny” oraz „Pomoc drogowa 24h”. Powrócą także nowe sezony bardzo dobrych, znanych i lubianych serii, m.in. „99 godzin”, „101 napraw” oraz „Zawodowi handlarze”.
Choć „Port” z lotu ptaka przypomina plac zabaw pełen kolorowych klocków, to nie ma tu miejsca na zabawę – dla pracujących w nim ludzi kolejny dzień przynosi nowe wyzwania, a każdy przestój oznacza gigantyczne straty. Port w Gdyni jest dziś trzecim co do wielkości portem morskim w Polsce – dzięki nowemu programowi będziecie mieli szansę zajrzeć do wielu niedostępnych miejsc i poznać ludzi, którzy tam pracują. Widzowie przekonają się, że port to organizm, który tętni życiem non stop , dlatego wymaga trójzmianowej obsady, wykazującej się precyzją, odpornością na stres i zmysłem logistycznym.
PREMIERA: niedziela, godz. 11:30
Dwaj pasjonaci motoryzacji, Bartek i Roni, wezmą na warsztat samochody z historią i dadzą im drugie życie. Prowadzący program „Ratujemy klasyki” są wielbicielami starych aut z duszą – szukają ich po szopach, na podwórkach, przy drogach. Zazwyczaj karoseria i stan techniczny tych samochodów nie są w najlepszym stanie, ale to nie przeszkadza Bartkowi i Roniemu w zobaczeniu w nich tego „czegoś”. Ich celem, poza przywróceniem odnalezionym egzemplarzom dawnego blasku, będzie sprzedanie odrestaurowanego samochodu za jak najlepszą cenę.
PREMIERA:  niedziela, godz. 17:00
W każdym z odcinków „Zakładu karnego” widzowie zobaczą jak funkcjonuje jeden z największych aresztów śledczych w Polsce widziany z perspektywy Służby Więziennej. W Areszcie Śledczym w Radomiu przebywają tymczasowo aresztowani, skazani, odbywający karę pozbawienia wolności po raz pierwszy, młodociani oraz więźniowie tzw. „niebezpieczni”. Kamery towarzyszyć będą funkcjonariuszom Służby Więziennej w ich codziennych zmaganiach, związanych z ochroną, zapewnieniem bezpieczeństwa i resocjalizacją skazanych.
PREMIERA: sobota, godz. 13:45
Dostępność przez całą dobę i gotowość do akcji na każde wezwanie – praca w pomocy drogowej to niełatwy kawałek chleba. Jak wyglądają kulisy tego zawodu, wykonywanego przez ludzi pracujących pod dużą presją czasu i w ciężkich warunkach? Seria „Pomoc drogowa 24h” pokaże prawdziwe awaryjne sytuacje z całej Polski, z którymi muszą mierzyć się przedstawiciele tej często niedocenianej profesji – czasem potrzeba tylko pomocy przy odpaleniu zastanego auta, innym razem kończy się na żmudnym wyciąganiu i wielokilometrowym holowaniu.
PREMIERA: niedziela, godz. 16:15

Jeden komentarz do “Wiosenne nowości w TVN Turbo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *