Wiosenne nowości w TVN Turbo

Początek 2018 roku stacja TVN Turbo rozpoczęła imponująco! W styczniu udział kanału wyniósł 1,03% w grupie komercyjnej (A16-49), był to wzrost o niemal 27% w stosunku do stycznia 2017 r. Również w grupie męskiej (M16-49) udział plasuje się na wysokim poziomie 1,47% i jest to 23% wzrost w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Co więcej, tylko w styczniu br. kanał TVN Turbo wybrało ponad 9,7 mln widzów!
 
Dane: NAM, I 2018, I 2017, 6:00-25:59, SHR%, Dayparts; COV, Reach&Frequency
 

 
Już teraz TVN Turbo zaprasza na wiosenną ramówkę stacji! Znajdą się w niej cztery nowe programy: „Port”, „Ratujemy klasyki”, „Zakład karny” oraz „Pomoc drogowa 24h”. Powrócą także nowe sezony bardzo dobrych, znanych i lubianych serii, m.in. „99 godzin”, „101 napraw” oraz „Zawodowi handlarze”.
Choć „Port” z lotu ptaka przypomina plac zabaw pełen kolorowych klocków, to nie ma tu miejsca na zabawę – dla pracujących w nim ludzi kolejny dzień przynosi nowe wyzwania, a każdy przestój oznacza gigantyczne straty. Port w Gdyni jest dziś trzecim co do wielkości portem morskim w Polsce – dzięki nowemu programowi będziecie mieli szansę zajrzeć do wielu niedostępnych miejsc i poznać ludzi, którzy tam pracują. Widzowie przekonają się, że port to organizm, który tętni życiem non stop , dlatego wymaga trójzmianowej obsady, wykazującej się precyzją, odpornością na stres i zmysłem logistycznym.
PREMIERA: niedziela, godz. 11:30
Dwaj pasjonaci motoryzacji, Bartek i Roni, wezmą na warsztat samochody z historią i dadzą im drugie życie. Prowadzący program „Ratujemy klasyki” są wielbicielami starych aut z duszą – szukają ich po szopach, na podwórkach, przy drogach. Zazwyczaj karoseria i stan techniczny tych samochodów nie są w najlepszym stanie, ale to nie przeszkadza Bartkowi i Roniemu w zobaczeniu w nich tego „czegoś”. Ich celem, poza przywróceniem odnalezionym egzemplarzom dawnego blasku, będzie sprzedanie odrestaurowanego samochodu za jak najlepszą cenę.
PREMIERA:  niedziela, godz. 17:00
W każdym z odcinków „Zakładu karnego” widzowie zobaczą jak funkcjonuje jeden z największych aresztów śledczych w Polsce widziany z perspektywy Służby Więziennej. W Areszcie Śledczym w Radomiu przebywają tymczasowo aresztowani, skazani, odbywający karę pozbawienia wolności po raz pierwszy, młodociani oraz więźniowie tzw. „niebezpieczni”. Kamery towarzyszyć będą funkcjonariuszom Służby Więziennej w ich codziennych zmaganiach, związanych z ochroną, zapewnieniem bezpieczeństwa i resocjalizacją skazanych.
PREMIERA: sobota, godz. 13:45
Dostępność przez całą dobę i gotowość do akcji na każde wezwanie – praca w pomocy drogowej to niełatwy kawałek chleba. Jak wyglądają kulisy tego zawodu, wykonywanego przez ludzi pracujących pod dużą presją czasu i w ciężkich warunkach? Seria „Pomoc drogowa 24h” pokaże prawdziwe awaryjne sytuacje z całej Polski, z którymi muszą mierzyć się przedstawiciele tej często niedocenianej profesji – czasem potrzeba tylko pomocy przy odpaleniu zastanego auta, innym razem kończy się na żmudnym wyciąganiu i wielokilometrowym holowaniu.
PREMIERA: niedziela, godz. 16:15

One thought on “Wiosenne nowości w TVN Turbo

  • 21 marca 2018 at 13:52
    Permalink

    Jak bym to wiedział, iż będą takie czasy to wybrałbym zawodówkę na mechanika

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *