Wiosenne nowości w TVN7!

To będzie wyjątkowa wiosna w TVN7! Nowy autorski serial, nowe propozycje rozrywkowe i moc kinowych blockbusterów!

 

Widzowie już teraz mogą śledzić losy bohaterów nowego serialu „Zakochani po uszy” – pierwszej własnej produkcji opartej na oryginalnym pomyśle stacji. Ale to nie koniec nowości! W marcu na antenę Siódemki, po 18 latach od pierwszej, przełomowej edycji, powróci kultowy program „Big Brother”. TVN7 to także największe filmowe hity oraz znakomite pasmo seriali. W Siódemce sezon na rozrywkę najwyższej jakości trwa przez cały rok!

„Zakochani po uszy” to pierwszy serial codzienny TVN7 player, który otwiera sezon filmowy stacji. To historia niespełnionej, wakacyjnej miłości. Zauroczenia, które, nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach, czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą. Od ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, aspirującą influencerką, która na Instagramie kreuje pozornie idealny związek i, podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Mocnym wejściem w kalendarzową wiosnę będzie powrót „Big Brothera”. To format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Piętnastu uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata, aby zmierzyć się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o wygraną w programie. Czy uczestnicy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety? Jak wygląda prawdziwe życie bez internetowego filtra? Czy jesteśmy jeszcze w stanie żyć bez mediów społecznościowych? Jedno jest pewne – ten program nas zaskoczy!

TVN 7 to również największe hity kinowe. Na poniedziałkowe wieczory stacja przygotowała nie lada gratkę dla miłośników polskiego kina. Widzowie będą mogli obejrzeć zarówno klasyki, które weszły już do kanonu rodzimej kinematografii, jak i najnowsze produkcje. W wiosennej ofercie znalazły się m.in. „Psy”, „Reich”, „Sztos”, „Vinci”, „Zróbmy sobie wnuka” czy obie części „Och, Karol”. Nie zabraknie także wysokobudżetowych produkcji prosto z Hollywood.

Oferta kanału zadowoli nie tylko amatorów kinowych nowości, ale także widzów, którzy cenią sobie powrót do swoich ulubionych programów i seriali. Po raz pierwszy widzowie TVN7 będą mieli szansę zobaczyć najbardziej doceniane produkcje serialowe TVN z udziałem takich gwiazd, jak Agata Kulesza, Leszek Lichota, Magdalena Boczarska, Bartek Topa, Łukasz Simlat czy Małgorzata Foremniak. Tej wiosny nie zabraknie również znanych i lubianych serii: „Singielki”„19+” oraz kultowych już „Przyjaciół”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *