Technologia - Promocje

Wiosenne promocje serwisowe Huawei

„Wiosenne promocje serwisowe HUAWEI”. To inicjatywa, dzięki której użytkownicy wybranych urządzeń producenta będą mogli taniej przywrócić je do pełnej sprawności. W dowolnym salonie serwisowym biorącym udział w promocji można uzyska rabat do 20% na części zamienne, jak również darmową wymianę tylnej pokrywy oraz okazyjną cenę na wymianę baterii. Oferta ważna będzie do 30 czerwca br.

 

Wiosenne porządki, czyli do 20% taniej na części zamienne

Jeżeli Twój smartfon, tablet, laptop, smartwatch, opaska czy słuchawki Huawei uległy uszkodzeniu, a okres gwarancji już minął, wystarczy, że umówisz się na wizytę w jednym z centrów serwisowych producenta, aby skorzystać ze zniżki do 20% na wymianę wybranych części zamiennych. Z promocji można skorzystać wielokrotnie w czasie jej trwania, a ponadto łączy się z promocją „Dni serwisowe”, dzięki której w każdą ostatnią środę, czwartek oraz piątek miesiąca można uzyskać dodatkowe 100 zł rabatu na naprawę. Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć na stronie https://consumer.huawei.com/pl/support/service-giving-season-2023/.

Zadbaj o estetykę i żywotność swojego urządzenia

Nadszedł czas naprawy ekranu Twojego smartfonu lub tabletu? To idealny moment, ponieważ w ramach tej usługi, użytkownikowi jednorazowo przysługiwać będzie dodatkowo bezpłatna wymiana tylnej pokrywy. Osoby chcące zadba również o żywotność swojego urządzenia, mogą skorzysta z oferty specjalnej na usługę wymiany baterii: w telefonach za 99 zł, tabletach za 149 zł oraz w laptopach za 199zł. Więcej szczegółów znaleźć można pod adresem: https://consumer.huawei.com/pl/support/battery-service/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *