Wiosna 2018 TVP Rozrywka

TVP Rozrywka zaprasza wiosną na premierowe odsłony cyklu – „Kierunek kabaret”, na spotkania z polskimi gwiazdami oraz sporą dawkę kabaretowego humoru w nowym cyklu „Rodzina, ach rodzina”. Tradycyjnie nie zabraknie bieżących powtórek hitowych cykli z TVP1 i TVP2.

 

 

RODZINA, ACH RODZINA NOWY CYKL
środa, godz. 22:15

Tematyczne skecze kabaretowe. Tym razem pośmiejemy się ze wszystkiego, co związane jest z życiem rodzinnym, czyli problemy z teściową, trudy wychowywania dzieci, kłopoty małżeńskie i wiele innych tematów.

KIERUNEK KABARET PREMIERA
czwartek, godz. 22:15

Premierowe odcinki kontynuowanego IV cyklu w nowej, odświeżonej formule. Program, w którym prowadzący: Karolina Pańczyk i Grzegorz Dolniak rozmawiają o różnych aspektach kabaretu. W każdym odcinku pojawiają się najlepsze i najciekawsze skecze, które pozwolą przypomnieć świetną tradycję kabaretu w Polsce i udowodnią, że kabaret też jest sztuką.

GWIAZDOZBIÓR TVP ROZRYWKA PREMIERA
niedziela, godz. 9:15, 12:10, 15:55, 17:40

W każdą niedzielę widzowie będą mogli zobaczyć specjalnie przygotowane programy, których bohaterami będą najbardziej znani kompozytorzy, autorzy piosenek, piosenkarze, aktorzy, kabareciarze. Wiosną na antenie pojawią się takie gwiazdy jak: Kayah, Doda, Ewa Farna, czy Andrzej Krzywy.

OLGA LIPIŃSKA ZAPRASZA PREMIERA
czwartek, godz. 23:20

Na wiosnę TVP Rozrywka zaprasza widzów na kolejne dziesięć premierowych spotkań z Olgą Lipińską. Cyklu niezmiernie popularnego wśród naszych widzów. Rozmowę z Twórczynią niezapomnianego „Kabareciku…” jak zwykle poprowadzi Tomasz Raczek.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.