Wiosna 2018 TVP Rozrywka

TVP Rozrywka zaprasza wiosną na premierowe odsłony cyklu – „Kierunek kabaret”, na spotkania z polskimi gwiazdami oraz sporą dawkę kabaretowego humoru w nowym cyklu „Rodzina, ach rodzina”. Tradycyjnie nie zabraknie bieżących powtórek hitowych cykli z TVP1 i TVP2.
 

 
RODZINA, ACH RODZINA NOWY CYKL
środa, godz. 22:15
Tematyczne skecze kabaretowe. Tym razem pośmiejemy się ze wszystkiego, co związane jest z życiem rodzinnym, czyli problemy z teściową, trudy wychowywania dzieci, kłopoty małżeńskie i wiele innych tematów.
KIERUNEK KABARET PREMIERA
czwartek, godz. 22:15
Premierowe odcinki kontynuowanego IV cyklu w nowej, odświeżonej formule. Program, w którym prowadzący: Karolina Pańczyk i Grzegorz Dolniak rozmawiają o różnych aspektach kabaretu. W każdym odcinku pojawiają się najlepsze i najciekawsze skecze, które pozwolą przypomnieć świetną tradycję kabaretu w Polsce i udowodnią, że kabaret też jest sztuką.
GWIAZDOZBIÓR TVP ROZRYWKA PREMIERA
niedziela, godz. 9:15, 12:10, 15:55, 17:40
W każdą niedzielę widzowie będą mogli zobaczyć specjalnie przygotowane programy, których bohaterami będą najbardziej znani kompozytorzy, autorzy piosenek, piosenkarze, aktorzy, kabareciarze. Wiosną na antenie pojawią się takie gwiazdy jak: Kayah, Doda, Ewa Farna, czy Andrzej Krzywy.
OLGA LIPIŃSKA ZAPRASZA PREMIERA
czwartek, godz. 23:20
Na wiosnę TVP Rozrywka zaprasza widzów na kolejne dziesięć premierowych spotkań z Olgą Lipińską. Cyklu niezmiernie popularnego wśród naszych widzów. Rozmowę z Twórczynią niezapomnianego „Kabareciku…” jak zwykle poprowadzi Tomasz Raczek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *