Wiosna 2019 w TVN Turbo

Trzy polskie nowości i osiemnaście kontynuacji znajdzie się w ramówce TVN Turbo na wiosnę 2019. Z przyjemnością i dumą prezentujemy pierwsze informacje na temat programów, które zadebiutują na naszej antenie na przełomie lutego i marca!

 

Trzon oferty TVN Turbo wiosną 2019 stanowić będą ponownie polskie autorskie produkcje, ze szczególnym podkreśleniem trojga antenowych debiutantów:

Klimek kontra Duda – seria 1

Warsztatowy pojedynek dwóch najlepszych mechaników znanych z naszej anteny: Adam Klimek Grzegorz Duda kupią, a następnie zmodyfikują ten sam model samochodu w określonym czasie – każdy z nich otrzyma jednakowy budżet, a reguły rywalizacji zostaną ustalone dżentelmeńską umową na początku każdego odcinka. Jakie pomysły podsunie mechanikom wyobraźnia i czy uda im się je zrealizować?

Mechanicy – seria 1

Udowodnimy, że w Polsce można znaleźć uczciwy warsztat z mechanikami znającymi się na swoim fachu. Przedstawimy zakłady z całej Polski specjalizujące się w różnych dziedzinach – od mechaniki ogólnej, renowacji i obsługi pojazdów zabytkowych, po serwis autobusów MZA. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją – dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci.

Służba Więzienna – seria 1

Opanowanie, stanowczość, umiejętność szybkiego reagowania i logicznego myślenia – to tylko niektóre z cech niezbędnych do pracy w więziennictwie. Pokażemy kulisy pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej. Kim są ludzie, którzy zdecydowali się na taki zawód i jak wygląda ich codzienna praca „za kratami”?

Z premierowymi odcinkami powrócą także doskonale znane programy: m.in. „Megatransporty”, „Wyburzacze”, „Nowy gadżet”, „Automaniak”, „Wojny samochodowe”, „Absurdy drogowe”, „Zakup kontrolowany”, „101 napraw”, „Zawodowi handlarze”, „Uwaga! Pirat”, „Samochód marzeń: kup i zrób”„Raport technologiczny”„99 godzin”„Służby ratownicze”„Pomoc dorgowa 24h”. Swoje stałe miejsce w ramówce ma oczywiście nadawany bez przerwy sezonowej „Raport Turbo”, od ponad dekady stanowiący najszybsze i najbardziej kompetentne źródło informacji z męskiego świata.

Wiosną 2019 TVN Turbo zamierza kontynuować znakomitą passę, owocującą licznymi rekordami oglądalności (najwyższy wynik w historii: listopad 2018 – udział na poziomie 0,68% w grupie 4+ i 1,22% w grupie komercyjnej). W roku 2018 świętująca 15. urodziny stacja zwiększyła swój udział w rynku telewizyjnym o 12,5% w grupie ogólnej 4+ (z 0,54% w roku do 2017 do 0,61%) oraz aż o 15,29% w kluczowej grupie komercyjnej 16-49 (z 0,94% w 2018 do 1,08%), zostając w tej grupie najchętniej oglądanym kanałem dokumentalnym i wyprzedzając w wynikach oglądalności stacje o większym zasięgu technicznym.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *