Wiosna na kanale Disney Channel

Wiosną stacja Disney Channel zaprasza widzów na kolejne przygody lubianych bohaterów. Już w czerwcu na ekrany powróci latynoska księżniczka „Elena z Avaloru”. Miesiąc wcześniej, w maju, antenę stacji przejmą potwory wszelkiego gatunku, a to za sprawą premiery filmu Disney Channel – „Zombi”.

Elena z Avaloru – premierowe emisje 2. sezonu w soboty, od 2 czerwca o 9:30
Już w czerwcu fani latynoskiej księżniczki zobaczą nowy sezon „Eleny z Avaloru”. Ten serial animowany z sukcesem pojawił się w Disney Channel jesienią 2016 roku. W 2. sezonie Elena przeżyje kolejne ekscytujące przygody. Odważna i niosąca pomoc bohaterka, wyjątkowa i bajeczna fabuła oraz niezwykła ścieżka dźwiękowa serialu to gwarancja sukcesu stacji Disney Channel.

Serial „Elena z Avaloru” cieszy się dużą popularnością wśród dziewczynek, o czym świadczy wysoki indeks AFF wśród tej grupy widzów (177 AFF, W 7-12). Ponadto, tylko w lutym serial zobaczyło ponad 1,1 mln widzów!

Filmy z potworami – premierowe emisje w każdy weekend maja o 10:30

W ostatnią sobotę maja Disney Channel pokaże swój oryginalny film „Zombi”. Musical przedstawia historię zakochanych w sobie nastolatków: cheerleaderki Addison oraz futbolisty-zombi Zeda. Pomimo przeciwności losu, oboje starają się przekonać swoje drużyny, że pokojowa koegzystencja obu grup jest możliwa.

Z okazji premiery filmu „Zombi”, przez cały maj stacja Disney Channel zachęca do zabawy z potworami!  W weekendowe poranki widzowie kanału zobaczą popularne filmy i animacje: „Potwory i spółka”, „Uniwersytet Potworny”, „Dziewczyna kontra potwór”, „Miasteczko Halloween”, „Następcy”, „Następcy 2”, „Zombi”, „Randka z wampirem”.

Dane: NAM, I-II 2018, 6:00-20:59, AFF; Programmes; II 2018, COV, A4+, Reach&Frequency

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *