MediaZapowiedzi TV

Wiosna na kanale TLC

Na wiosnę stacja przygotowała dla wszystkich niesamowitą niespodziankę! Do Polski, na specjalne zaproszenie TLC, przyjeżdża jeden z najbardziej znanych stylistów i projektantów na świecie – Gok Wan! Która panna młoda zostanie prawdziwą szczęściarą i to właśnie jej pomoże wybrać wyjątkową suknię ślubną? Twarzą TLC w Polsce jest Izabela Janachowska.

 

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH

Wiosna w TLC zapowiada się ekscytująco! Uwielbiany brytyjski stylista i projektant Gok Wan przyjeżdża do naszego kraju, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze ich jedynej i wymarzonej sukni ślubnej. Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo.

Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu liczy się jeszcze zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!

Program „Salon sukien ślubnych  Goka” jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

PANNY MŁODE PONAD MIARĘ

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą.

Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki. Wiosną w telewizji TLC zobaczymy już drugi sezon jej programu „Panny młode ponad miarę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *