Wiosna w Romance TV

Mimo, że za oknami jeszcze zima, a termometry wskazują temperaturę znacznie poniżej zera, Romance TV już myśli o wyczekanej wiośnie i od marca pragnie przygotować widzów na jej powitanie. Z tej okazji stacja zaprasza na premiery adaptacji powieści Rosamunde Pilcher, które obejrzeć można będzie 5 marca. Od 15 marca zaś rozpoczynamy odliczanie do pierwszego dnia wiosny, a Romance TV codziennie o godz. 21:00 wyemituje wyjątkowy film właśnie z tą porą roku w tle.

Premierowe ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher z okazji dnia patrona Kornwalii

marca Romance TV zabierze swoich widzów do urokliwej Kornwalii. A wszystko to z okazji dnia legendarnego kornwalijskiego opata, św. Pirana. Elegancki świat, który Rosamunde Pilcher przedstawia w swoich powieściach, stanowi jedyny w swym rodzaju, świetny dodatek do obchodów tego święta. O godzinie 21.00 pokażemy premierę pierwszej z trzech adaptacji powieści tej brytyjskiej pisarki Rosamunde Pilcher: Jeszcze mężatka. Następnie zapraszamy na kolejną premierowy pokaz, Rosamunde Pilcher: Nie z tego świata o godz. 22:55. Wieczór zakończymy także premierowo emitując Rosamunde Pilcher: Kłopotliwa zamiana o godz. 00:45.

Tydzień pełen wiosny

W Romance TV wielkimi krokami nadciąga wiosna. Od 15 do 20 marca codziennie o godzinie 21.00 na widzów czeka duża dawka wiosennych uczuć w takich filmach jak: Zawsze wiosna, Wiosna dla początkujących, Wiosenne dzieci, czy Wiosenny szept. Pod koniec tygodnia wyemitujemy premierę telewizyjną filmu Rosamunde Pilcher: Wiosenne truskawki, która przeniesie naszych widzów do przepięknej Kornwalii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *