Wiosna w Player.pl

Player.pl nadal pozostaje najbardziej angażującym polskim serwisem OTT. Oferuje bogatą ofertę seriali, filmów, programów rozrywkowych na żądanie oraz najlepsze kanały na żywo, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.

 

26 grudnia wystartował, stworzony specjalnie na potrzeby player.pl, serial „Chyłka – Zaginięcie” z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Siedmioodcinkowa ekranizacja drugiego tomu serii o słynnej mecenas, w reżyserii Łukasza Palkowskiego, to najchętniej oglądana produkcja własna w historii serwisu. Jest na najlepszej drodze, aby stać się najbardziej popularną premierą serialową ostatnich miesięcy.

21 stycznia w player.pl pojawił się także serial „Zakochani po uszy”, czyli historia wakacyjnej miłości Asi (Katarzyny Grabowskiej) i Piotra (Michała Meyera). Już w lutym udostępniona zostanie kolejna serialowa nowość TVN i Discovery Polska – „Szóstka”.

W tym roku do oferty TVN i Discovery Polska powraca legendarne reality-show „Big Brother”. Player.pl poprowadzi relację live z wydarzeń z domu „Wielkiego Brata” 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu.
Co więcej, tylko w serwisie fani będą mogli obejrzeć niepublikowane wcześniej materiały specjalne.

Player.pl to także tysiące filmów i programów rozrywkowych z uwielbianych przez widzów kanałów: TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TTV, HGTV, Travel Channel, Food Network, MTV, Discovery Channel, National Geographic, Fox, Disney Channel, CANAL+ i HBO.

W płatnej ofercie player+ nieustannie pojawiają się nowe propozycje programowe. Aktualnie to biblioteka ponad 3 000 wyjątkowych tytułów w kolekcjach VoD oraz ponad 300 hitów filmowych na życzenie.

Już od 25 stycznia w player+ pojawi się najnowsza serialowa ekranizacja kryminału Agathy Christie „A.B.C.”. W roli Herkulesa Poirot’a – John Malkovich. Do biblioteki VoD dołączy także hit komediowy „Juliusz” w reż. Aleksandra Pietrzaka, czyli opowieść o uporządkowanym nauczycielu plastyki, którego głównym problemem w życiu jest nieustająco imprezujący ojciec. Od 6 lutego użytkownicy będą mogli obejrzeć niezwykle głośny w tym roku i bijący rekordy oglądalności film „Kler” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Player+ to także ponad 40 kanałów na żywo oraz tysiące godzin transmisji sportowych live
– w tym treści CANAL+ i HBO oraz Eurosportu i ELEVEN SPORTS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *