Wiosna w Romance TV

Romance TV na wiosnę przygotował dla swoich widzów aż kilkanaście premier. Zaczniemy od Wielkanocy i serii filmów „Miodowe Panny”. W drugi dzień świąt stacja rozpocznie emisję absolutnie nowego formatu „Grzechy i grzeszki”. Czy spowiedź da się pokazać w zabawny sposób? Widzowie będą mogli przekonać się w każdy poniedziałek o godz. 23:00.
 
Natomiast w świąteczny poniedziałek przeżyjemy wiele „Rodzinnych przygód” z premierowym „Odpoczynek? Nie ma mowy!” o godz. 15:25. Z kolei w kwietniowe czwartki o godz. 21:00 Romance TV zaprasza na premierowe filmy z serii „Pozdrowienia ze Szwecji”, czyli cztery zupełnie nowe ekranizacje powieści Ingi Lindström . W ostatni weekend miesiąca stacja zabierze widzów w podróż „Statkiem marzeń”, a gdzie popłyniemy między innymi do Tanzanii.
Nowość w Romance TV – „Grzechy i grzeszki” w każdy poniedziałek o godz. 23:00
Od poniedziałku 2 kwietnia Romance TV rozpocznie emisję mini serii „Grzechy i grzeszki”. Serial jest swego rodzaju następcą „Par”, jednak akcja rozgrywać się będzie w… konfesjonale! W każdym odcinku widzowie będą świadkami przezabawnych spowiedzi. Kto przyjdzie do konfesjonału, co powie i jak poradzą sobie z tym księża? Tego formatu absolutnie nie wolno przegapić! Na emisję zapraszamy w każdy poniedziałek o godz. 23:00.
Wielkanoc z Romance TV
W niedzielę 1 kwietnia, stacja zaprezentuje premierowo trzyczęściowy film „Miodowe panny“. Widzowie wraz z bohaterkami wyruszą w podróż, latem 1986 roku. Nad węgierskim jeziorem Balaton dwie siostry z Erfurtu, mają nadzieję na spędzenie spokojnego urlopu. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem. Zostaną poddane inwigilacji służb bezpieczeństwa NRD, a na Węgrzech będą zawiera znajomości, które zmienią ich życie na zawsze. Zapraszamy na trzyczęściową, trzymającą w napięciu serię filmów „Miodowe panny“, w Niedzielę Wielkanocną, od godz. 20:00.
Wielkanocny Poniedziałek upłynie widzom w towarzystwie aż sześciu komedii o tematyce rodzinnych przygód. Zaczynamy od 7:45, a głównym punktem dnia będzie premiera „Odpoczynek? Nie ma mowy!“ o godz. 15:25, gdzie poznamy historię Gunduli Bundschuh, która podczas wyjazdu planuje naprawić relację z mężem. Niestety jej teściowa zabiera na urlop dziwnych krewnych. Czy uda się to jeszcze uratować?
Pozdrowienia ze Szwecji – czyli premierowe czwartki z ekranizacjami powieści Ingi Lindström
Romance TV w każdy czwartek kwietnia o godz. 21:00 wysyłać będzie pozdrowienia ze Szwecji i zabierze widzów w świat Ingi Lindström. 5 kwietnia zapraszamy na premierę „Witaj na świecie”. Tydzień później pokażemy „Zatańcz ze mną”. 19 kwietnia zobaczyć będzie można „Korowód miłości w Samlund”, serię zakończy zaś „Powrót”, który widzowie obejrzą 26 kwietnia.
Afryka cię wzywa, czyli podróże „Statkiem marzeń”
W ostatni weekend kwietnia, Romance TV pragnie rozbudzić chęć do dalekich podróży i zabierze widzów aż do Afryki. Od piątku do niedzieli stacja pokaże codziennie po dwa filmy z tej kultowej serii. Rozpoczynamy premierą „Statek marzeń: Tanzania” w piątek, 27 kwietnia o godz. 21:00, gdzie poznamy Robin Schmelting, która płynie do Tanzanii, by poznać testament zmarłego ojca, a przy okazji uzdrowić i uratować swój związek z niewiernym mężem. Nie ułatwia jej tego dawno niewidziany brat, który niespodziewanie pojawia się na statku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *