NetflixPolecane

Wkrótce w Netflixie. Gwiazdy oraz nowe twarze w serialach i filmach serwisu (wideo)

Kryminały, komedie, dramaty, dokumenty, programy sportowe, filmy akcji, czy familijne – to tylko niektóre gatunki, które fani Netflixa będą mogli oglądać w 2024 roku. Wśród wielu nowości każdy widz znajdzie coś dla siebie; od polskich tytułów z udziałem takich gwiazd jak Olaf Lubaszenko, Magdalena Popławska, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska czy Magdalena Boczarska, po kontynuacje globalnych hitów oraz zupełne nowości.

 

 

 

Na widzów czekają tytuły z uwielbianymi przez Polaków gwiazdami, które w Netflixie wystąpią po raz pierwszy. Wśród nich znaleźli się Olaf Lubaszenko, Joanna Trzepiecińska, Katarzyna Figura, Jan Peszek, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Mateusz Kościukiewicz, Barbara Wypych, Krzysztof Tyniec, Tomasz Tyndyk, czy Jakub Wesołowski. Pojawią się również tytuły ze znanymi z poprzednich produkcji Netflixa Zofią Jastrzębską (Infamia), Adą Chlebicką (seria Miłość do kwadratu), Piotrem Witkowskim (Absolutni debiutanci), Małgorzatą Potocką, Anną Romantowską, Magdaleną Kutą, Wojciechem Zielińskim (Gang Zielonej Rękawiczki). W nowych filmach i serialach wystąpią również Magdalena Boczarska, Wiktoria Gorodeckaja (Zachowaj spokój), Magdalena Popławska (Brokat), Maja Ostaszewska (Broad Peak), Jędrzej Hycnar (Dziewczyna i kosmonauta), Mateusz Król (Pewnego razu na krajowej jedynce) oraz Konrad Eleryk (Rojst Millenium).

Do końca roku widzowie zobaczą jeszcze dziewięć polskich tytułów oryginalnych Netflixa. Wśród filmowych nowości znajdzie się dramat Bokser czyli uniwersalna historia o drodze do spełnienia marzeń oraz lubiane przez widzów kryminały jak Kolory zła: Czerwień czy Napad. Z kolei ci, którzy lubią komedie, będą mogli śledzić losy bohaterów Rozwodników oraz Spadkumówi Łukasz Kłuskiewicz, dyrektor ds. filmów w Netflixie w Europie Środkowo-Wschodniej. Od początku roku prezentujemy szeroką gamę gatunków filmowych i serialowych, które tworzą mozaikę historii, tematów, postaci i emocji. Niezmiennie stawiamy na jakość naszej oferty programowej, dokładając starań, by sprostać oczekiwaniom widzów – podkreśla Kłuskiewicz.

W najbliższych miesiącach fani seriali zobaczą jeszcze cztery tytuły. Wracamy z uwielbianymi przez widzów bohaterkami komedii Gang Zielonej Rękawiczki. Przygotowaliśmy również kilka nowości, które mogą pojawić się tylko w Netflixie. Wśród nich Idź przodem, bracie – idealny dla widzów lubiących nieoczekiwane zwroty akcji i kryminalne zagadkimówi Kaśka Śliwińska-Kłosowicz z zespołu odpowiedzialnego za lokalne seriale Netflixa w Europie Środkowo-Wschodniej.Oryginalne polskie historie, które opowiadamy w Netflixie są wyjątkowe i różnorodne. Fanów historii inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami na pewno zainteresuje Projekt UFO, z kolei Matki pingwinów to przejmująca opowieść o wyzwaniach w rodzicielstwiedodaje Śliwińska-Kłosowicz.

Do serwisu powrócą zagraniczne produkcje, które pokochali fani na całym świecie. Nikt tak wytrwale nie śledzi informacji o swoich ulubionych filmach czy serialach jak fani Netflixa. Najbliższe miesiące to powrót ich ulubionych tytułów – już w maju zobaczą trzeci sezon Bridgertonów, a następnie dalsze perypetie Emily w Paryżu, nowe zmagania uczestników Squid Game czy kolejny sezon Dyplomatki. Będą również nowości jak seriale Eric i Black Doves czy filmy Gliniarz z Beverly Hills: Axel F z Eddiem Murphym w roli głównej, a także komedia Znowu w akcji z Cameron Diaz i Jamiem Foxxempodkreśla Łukasz Kłuskiewicz.W Netflixie stawiamy również na rozwój tematyki sportowej, która gromadzi przed ekranami sporą grupę fanów. Wśród nowości znajdzie się m.in. dokument o hiszpańskich klubach piłkarskich LaLiga24, drugi sezon Tour de France: Serce Peletonu oraz serial Senna o trzykrotnym mistrzu świata Formuły 1 dodaje Kłuskiewicz.

 

 

Materiał zapowiadający oryginalne produkcje lokalne Netflixa otwiera przed widzami drzwi do świata najnowszych premier. Szczegółowe informacje o polskich tytułach serwis ujawni w najbliższych dniach w swoich kanałach społecznościowych.

WKRÓTCE W NETFLIXIE Polska

WTOREK 23.04.2024

Projekt UFO

Kolory zła: Czerwień

ŚRODA 24.04.2024

Idź przodem, bracie

Spadek

CZWARTEK 25.04.2024

Gang Zielonej Rękawiczki 2

Matki pingwinów

PIĄTEK 26.04.2024

Bokser

PONIEDZIAŁEK 29.04.2024

Napad

Rozwodnicy

foto, źródło. Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *