MediaZapowiedzi TV

Wojciech Chmielarz i Robert Gonera w premierowym odcinku 6. sezonu “Opowiem Ci o zbrodni”

Znakomici polscy pisarze kryminalni i plejada gwiazd powracają w 6. sezonie programu „Opowiem Ci o zbrodni” na antenie Crime+Investigation Polsat. Premiera już 18 października o godz. 22:00. W pierwszym odcinku narratorem jest Wojciech Chmielarz, a w jednej z głównych ról występuje Robert Gonera.

 

Znakomici polscy pisarze już po raz 6. opowiedzą nam o zbrodniach, które wstrząsnęły krajem. Wojciech Chmielarz, Igor Brejdygant, Robert Małecki oraz debiutujący w programie Izabela Janiszewska, Mieczysław Gorzka i Przemysław Piotrowski przedstawią sprawy, które do dziś budzą emocje. Pisarze po rozmowach z bliskimi ofiar, z psychologami oraz śledczymi zajmującymi się tymi zbrodniami, postarają się dotrzeć do prawdy. W inscenizacjach prezentujących kluczowe dla każdej ze spraw momenty zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Grażynę Wolszczak, Anitę Sokołowską, Julię Wieniawę, Magdalenę Lamparską, Mikołaja Roznerskiego, Łukasza Garlickiego i Roberta Gonerę.

“Opowiem Ci o zbrodni” sezon 6. odcinek 1. z udziałem Wojciecha Chmielarza i Roberta Gonery

W premierowym odcinku szóstej serii „Opowiem Ci o zbrodni” skupiamy się na historii ojcobójstwa, do którego doszło 14 lat temu w Koninie. Na obrzeżach miasta, przed jedną z willi, zauważono leżącego w kałuży krwi, 55-letniego mężczyznę. Do szpitala z podciętym gardłem i nadgarstkami trafił również jego syn.

– Tak Bartosz, jak i jego matka złożyli bardzo obszerne wyjaśnienia, które zostały zweryfikowane przez śledczych. Dokonano analizy śladów daktyloskopijnych, toksykologicznych i biologicznych. Materiał dowodowy ciągle się powiększał, a jednak śledczym wciąż było trudno znaleźć odpowiedź na pytanie: kim byli sprawcy? mówi Wojciech Chmielarz.

O tym, co wydarzyło się w ten październikowy wieczór, opowiada Wojciech Chmielarz. W rolę apodyktycznego ojca wciela się Robert Gonera. Imiona i drobne szczegóły opowieści zostały zmienione, ze względu na zachowanie anonimowości członków rodziny.

“Opowiem Ci o zbrodni” sezon 6. odcinek 1. już w środę, 18 października o godz. 22:00 na Crime+Investigation Polsat

foto. materiał prasowy A+E Networks Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *