Wojtek Sawicki z Agatą Tomaszewską, Anna Skura i Karolina Szaciłło w premierowym „Mieście kobiet”!

W kolejnym odcinku kultowego programu TVN Style prowadzące poruszą temat rodziny patchworkowej, ryzykownego modelowania piersi oraz miłości, która przekracza wszelkie granice.

 

Znana influencerka i podróżniczka, Anna Skura opowie widzom o zabiegu powiększania piersi, który zdeformował jej biust i zrujnował zdrowie. Jak się wtedy czuła? Co się z nią działo? Anna poddała się zabiegowi, który dopiero od niedawna jest zakazany w Polsce. Dlaczego? O szczegółach medycznych opowie chirurżka dr Ewa Woźniak-Roszkowska. Pani doktor podpowie też widzkom jak wybrać sprawdzonego specjalistę zajmującego się medycyną estetyczną.

O miłości bez granic opowiedzą nam chory na dystrofię mięśniową Wojtek Sawicki i jego narzeczona Agata Tomaszewska. Choroba nie przeszkadza im marzyć – za rok planują ślub, a potem założenie rodziny. Jak się poznali? Jak wygląda ich codzienność?

Kolejny temat to rodziny patchworkowe. Swoją historię opowie nam pisarka i dziennikarka, Karolina Szaciłło, oraz Monika Orkan-Łęcka, pedagożka, coach, patchworkowa mama trójki dzieci. To będzie fascynującą rozmowa o tym, dlaczego tak trudno jest nam pokochać nie swoje dzieci oraz w jaki sposób budować relacje w takiej rodzinie. Jak w tej trudnej sytuacji nie zatracić siebie i swoich potrzeb.

„Miasta Kobiet” w niedzielę 3 października o godz. 12:30 i 22:15.

Powtórki odcinka: wtorek, 5 października, 22:55środa, 6 października, 13:10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *