MediaPolsat

„World of Dance – Polska”: Finał i 100 tysięcy dolarów dla Ildara Gaynutdinova

Za nami wielki finał tanecznego programu „World of Dance – Polska”! 6 najlepszych uczestników zaprezentowało pokazy na najwyższym światowym poziomie. W decydującym odcinku nie zabrakło emocji i niespodzianek! Kto najbardziej zachwycił jurorów? Ildar Gaynutdinov!

 

Pierwszy pojedynek w kategorii juniorzy. Taneczną bitwę rozpoczął charyzmatyczny występ Sary Silvy i Mateusza Stawowego. Jak wypadła mistrzowska para tańca towarzyskiego? Duet poniosła dziecięca wyobraźnia i ogromna energia. A wszystko to w rytm motywu przewodniego z bajki „Hotel Transylwania”. – Świetnie partnerowałaś, Sara – mówił Michał Malitowski. – To było w iście hollywoodzkim stylu! Chcę was jeszcze oglądać – podsumowała jurorka. Punktacja? 96.

– To będzie dosyć zacięta walka – mówił jeszcze przed finałem jeden z członków formacji. Czy Atom Mini zdołali przebić wysokie noty swoich poprzedników? Dzieciaki zaprezentowały bardzo egzotyczną i jednocześnie gorącą choreografię. – Jestem z was szalenie dumna – wskazała Edyta Herbuś. – Chcę do waszego plemienia – ekscytowała się aktorka. – Dziękuję, że trafiliście w moje gusta – dodał „Roofi”. Na tablicy wyświetliło się 97.3. Atom Mini w ścisłym finale!

Beta i Kuchta pokazali się jako pierwsi w rywalizacji z kategorii dorośli. – Naszą mocną stroną jest dystans i poczucie humoru – tłumaczył jeden z chłopaków przed wejściem na scenę. I dokładnie taki był ich występ! Jurorzy byli pod wielkim wrażeniem talentu pary. „Roofi” przyznał indywidualnie 100 punktów. A średnia? 97.7.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *